reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

reklama
Ja podczas pierwszej wizyty miałam 57 kg (12 t.c). Teraz mam 62,5 kg. To już 23 t.c. Ciekawe ile będę ważyć podczas nast. wizyty? Szkoda, że nie mam wagi w domku.
 
U mnie już 12 kg na +:))) Idzie ładnie w górę- heh już przestałam nawet odczuwać te dodatkowe kilogramy:) Poczatkowo było jakoś bardziej to widoczne, a teraz chyba już się oswoiłam:)
 
ELL ja podobnie jak ty mam na plusie jakieś... no wlasnie jakies bo juz stracilam rachube i chyba mniej sie przejmuje ile tak naprwde waze grunt ze czuje sie dobrze i nic mi nie dolega.... tylko w nocy jakos tak mi ciezko oddychac...
 
U mnie koniec 25tc i +8 kg. Chyba sie niezmieszcze w planowanych 12 kg a szkoda :-[ ale jak tu sie oprzeć tym wszystkim smakołykom mając perspektywę że jak będę karmić to prawie wszystko będzie zakazane :-[
 
Ja Wam powiem ze z tymi "normami" w ciazy to jest roznie. Gdzies wyczytalam ze niby norma to 3 kg w pierwszym trymestrze i potem 500 g co tydzien.no to norma w takim wypadku jest jakos 17 kg o ile dobrze licze.a znowu gdzies indziej czytalam ze norma jest 15% wagi sprzed ciazy czyli w moim przypadku jak wazylam ok 60 kg to powinnam przytyc 9 kg ?? no miedzy 17 a 9 jest prawie 100% roznicy. I badz tu madra. Ja jem jak jestem glodna ale staram sie nie jesc slodkiego ale jak ide rano kolo piekarni i zapachnie mi slodka bulka to raz na czas moge sobie kupic.tak samo jem budyn w domu czasem, kostke czekolady albo grzesze jakims ciastkiem jak klient przyniesie raz na dwa tygodnie.no bo cos nam sie chyba tez od zycia nalezy nie?
nie wiem ile teraz waze bo mam tak dokladna wage w domu ze za kazdym razem co innego mi pokazuje :D Ale jak bylam u gina ostatnio to akurat wychodzilo mi idealnie wg tej pierwszej normy co podawalm czyli 3 kg do 13 tyg a potem po 2 wiecej przy kazdej comiesiecznej wizycie.czyli ogolnie jakos +7 ale za tydzien mam kolejna wizyte wiec powinno byc +9 jezeli caly czas tyje tyle samo a wcale nie widze po ciuchach zebym jakos utyla. no brzuch to normalne i piersi. troooche poszlo w tylek bo tak mi mowia ale ja spokojnie bielizne zakladam ta sama co przed 6 miesiacami i nie wrzyna mi sie wiec nie wiem jak tam moj tylek :D Wydaje mi sie ze wode zbieram ostatnio bo duzo pije a mniej sikam.zobaczymy co gin powie, czy to dobrze.
 
reklama
Ja mam w koncu wage w domu i teraz waze sie co 5 minut, mam 3 kg na plusie...i jestem ciekaw kiedy mi waga pokskoczy jakos gwaltowanie..
Na slodycze nie mam ochoty, chociaz od czasu do czasu zjem drozowke, no a lodom nie moge sie oprzec
w piatek zjadlam deser waniliowy Grycana z bita smietana i brzuch mi sie zrobil jak w 9 miesiacu, myslalm ze do domu nie dojde..
 
Do góry