reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

no i się zmierzyłam :baffled::baffled::baffled: i po co mi to było:wściekła/y:?
W pasie mam tak jak Aga 88 cm:baffled::szok:, a było przed ciążą coś okło 68-72 (dokładnie nie pamiętam), a w biodrach 92 cm, było chyba 88 cm przed ciążą.
 
reklama
a ja wczoraj rozmawiałam z mężem i od lipca kupuję karnet na siłownię:) Najtrudniej będzie zorganizowac czas, tak, żeby ktoś był w domu i jednoczesnie w tym samy czasie żeby były zajęcia. Teraz jest fajna promocja i karnet dla VIP kosztuje 105 zł/miesiąc przez wakacje. Aaale się cieszę:D
 
to super, niedaleko mnie jakieś 5 km też jest fitness dla Pań, ale to ja jestem głupia, bo nie chcę małego z M zostawić, tym bardziej, że M wraca z pracy jak ja młodego kąpie czylo koło 19.30 więc ja wtedy też już po całm dniu padnięta jestem
 
reklama
Do góry