reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Haha mowię to po raz kolejny mozna sie dziewczyny dowartościować przy Was :* dzięki bardzo za miłe słowa... Czuje sie jak słonica ciezko mi sle to dlatego ze przytyłam prawie polowe tego co wazylam wcześniej pewnie.
 
Wstawiam porównanie :) Chyba opadł co ? porównanie 2.jpg
 

Załączniki

  • porównanie 2.jpg
    porównanie 2.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 186
reklama
Rajo no opadł opadł, ładny brzusiu;]
Ja mam mieszane uczucia co do brzuszka, z jednej strony było to urocze ze tak słodko sie powiększa i ze jestem w ciązy ale z drugiej strony tak sie ciesze że go już nie mam;]
z 17 kg jakie przytyłam zeszło 7, pozostało 10 z czego na banka ponad 4 kg to cycki hehe chyba mam już ponad F hehehe
troszkę brzuszka mi zostało tak na srodku ale z dnia na dzień tego tłuszczyku jest co raz mniej, Przy wypisie ordynator powiedział ze już właściwie macica mi sie zwinęła ehhe no naprawdę nie wiem kiedy;]
Mam nadzieje ze niedlug wróce do 57kg i biodra wrócą do dawnych rozmiarów bo w żadne spodnie sie nie zmieszczę, będę chodzić w ciążowych ;p
 
reklama
Do góry