reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Nexiss jest linia jest :) i to ja widzę i pod pępkiem i nad :) śliczny brzusio :)
ja jestem ciekawa czy będę miała linię w tej ciąży :) chciałabym .. z Nati nie miałam..
 
nexiss - ja też widzę i na górze i na dole u Ciebie :)

ja nie mam na razie tej linii, ale za to zrobiło mi się sporo włosów na brzuchu, taki meszek bardziej, śmiesznie to wygląda
 
Rajo u mnie tez pojawil sie meszek i to na dodatek taki ciemny, ze wygladam jak malpka :p

Linii nie widac, ale moze jeszcze sie pojawi. Za to w ciagu ostatniego tygodnia brzuszek wyskoczyl i ladnie sie zaokraglil :D

Nie wiem tylko czemu moja pociecha jakby mniej sie rusza. Czuje ruchy, (ma on nawet swoje stale pory kiedy sie wierci) ale nie sa juz tak zdecydowane jak wczesniej. Moze to przez ograniczona ilosc miejsca :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1400593581.657125.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400593581.657125.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400593581.657125.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 75
MinieMe śliczny brzusio ! <3

co do linii to ja w pierwszej ciąży nie miałam, teraz też nie widać więc pewnie tak już zostanie ;)
 
reklama
Pięknie widać brzuszek :-) a co do linii, to raczej mają je osoby o ciemnym owłosieniu/karnacji. Ja mam tylko lekko zarysowany.
 
Do góry