reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

ImageUploadedByForum BabyBoom1421573404.527261.jpg

A to moj 11 tygodniowy. Zdjecie robione wieczorem. Rano prawie wogole brzucha nie widac. Wywala mi go pod wieczor.
Tak samo bylo na poczatku ciazy z Maja ale pamietam ze w koncu przyszed taki moment ze brzuch wyszedl i nawet rano nie zniknal :-))))
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421573404.527261.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421573404.527261.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 126
reklama
Grrrrrr nie wiem czemu mój głupi telefon nie chce obrócić zdjęcia! !!!!! Więc z góry przepraszam :p
To mój brzuch w 9t2d, chyba coś jest tym bardziej że przez ostatnie wymioty straciłam 3, 5kg i dość mocno było to widać po brzuchu.


No co za głupek! Jednak odwrócił :p
 

Załączniki

  • 1421585671418.jpg
    1421585671418.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 117
Ej dziewczyny a ja sie tak zastanawiam, może to bedzie głupie pytanie...tak! Będzie głupie! - jeśli ma sie brzuszek od tak- od jedzenia, to w ciąży On poprostu jest jeszcze i jeszcze większy co nie? Jak go zgubic? Macie jakieś dobre metody, bez narażenia dzieciaczka?
 
lilija - chyba nie ma takiego sposobu, na diecie nie mozesz byc, nie powinnas tez chyba cwiczyc typowo na miesnie brzucha.. moze po prostu jesc zdrowe regularne posilki i np chodzic na spacery.
 
Zgadzam sie z loveboiled. W ciazy trzeba zrezygnowac z diety. Takie zalety ciazy ze mozna jesc bezkarnie :-) ale zdrowe odzywianie jak najbardziej wskazane.
Wezmiesz sie za siebie po porodzie
 
reklama
Dziewczyny mają rację, w ciąży nie ma znaczenia czy ten brzuch ci trochę bardziej czy trochę mniej wystaje.
Po ciąży ćwiczenia i przede wszystkim dieta.
 
Do góry