reklama

nasze choineczki i dekoracje swiateczne

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez pawimi, 15 Grudzień 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pawimi

pawimi potrojna mamusia

:-) dziewczyny zwalilam pomysl z innego forum przyznaje bez bicia ale postanowilam ze sobie moze powstawiamy fotki naszych tegorocznych choineczek i dekoracji swiatecznych :tak::tak:
    ZAPRASZAM.....
    ps. rano jak sie obudze to tu maja byc wklejone choinki ;-) :-)

Ostatnia edycja: 15 Grudzień 2009
  2. moniadan

moniadan Zadomowiona(y)

Tak jest szefowo! :-D
    Ja mam tylko jedną skromna choinkę, super wyglada wieczorem, bo ma lampki światłowodowe

3. reklama
  4. beakta

beakta Mammy of boys & girl

A ja jeszcze nie mam choinki i nie mam co ty wkleic buuu.....ale mam troche domek przystrojony to wieczorem zrobie zdjecie i wrzuce :-)

5. sikornik

sikornik hardcore'owa mamuśka

za tydzień ubieram choinke u moich rodziców, tzn. żywa wielka jodłę, to wkleje focie:-)

6. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

Pati jako zalozycielka watku powinnas sie pierwsza pochwalic swoimi choinkami:-)mmam nadzieje ze dzis sie poprawisz i pokazesz nam swoje codenka:-)

7. pawimi

pawimi potrojna mamusia

haha ale mnie rozmieszylyscie z ta szefowa hihi:-):-):-) ja swoich jeszcze zdjec nie porobilam ale wstawie jedna choionke ktora corocznie wyglada identycznie i jest w glownym salonie czyli reprezentacyjnym i wystroj stolu swiatecznego ....zaznaczam ze to zdjecie z lat poprzednich :tak: te pierwsze piec z gory.

a 10 na dole to z tego juz roku, choinka i czesc dekoracji w pokoju familijnym :-D

Załączniki:

Ostatnia edycja: 15 Grudzień 2009
  8. sikornik

pawimi a co taka szczupła ta choinka w tym roku?
    kryzys tez w USA:-p:shocked2::-D

czy takie wydłuzone fotki:rofl2:

bo tamta "starsza" to kolos

9. IzaF

IzaF Zaciekawiona BB

ja chcę ten największy prezent spod choinki pawimi z poprzedniego roku ;)

stół pięknie przystrojony

no rzeczywiście jakaś szczuplejsza ;)
    ale to nie żywe choinki?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 Grudzień 2009
  10. reklama
  11. sikornik

teraz go zauważyłam hehe
    ciekawe co to - hmm obraz, lustro:rolleyes2:?
    uwielbiam piekne wielkie obrazy
    a czyje to już kwestia nastroju:tak:

12. pawimi

pawimi potrojna mamusia

sikorka choinka ma taki styl specjalny nazywa sie Chicago Eclectic Style (albo loft style) i to krzyk mody tutaj gdzies od moze 3 lat, robiona jest na wzor wiktorianski kiedy choinki byly bardzo wysokie i dlugie a szczuple,ostatnio dyzajnerzy odnotowali nawrot do starej epoki haha moze i kryzysowa ona jest :-)

izus dekoracja na stole to troche prymitywna bo dopiero sie uczylam w tym roku sie postaram bardziej :-)

jaki obraz??

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum