reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

nasze choineczki i dekoracje swiateczne

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pawimi

potrojna mamusia
Miasto
USA
Rozwiązania
0
:-) dziewczyny zwalilam pomysl z innego forum przyznaje bez bicia ale postanowilam ze sobie moze powstawiamy fotki naszych tegorocznych choineczek i dekoracji swiatecznych :tak::tak:
ZAPRASZAM.....
ps. rano jak sie obudze to tu maja byc wklejone choinki ;-) :-)

Ostatnia edycja:
reklama

moniadan

Zadomowiona(y)
Miasto
Galway
Rozwiązania
0
Tak jest szefowo! :-D
Ja mam tylko jedną skromna choinkę, super wyglada wieczorem, bo ma lampki światłowodowe

beakta

Mammy of boys & girl
Miasto
Ennis Irl / Pelplin Pl
Rozwiązania
0
A ja jeszcze nie mam choinki i nie mam co ty wkleic buuu.....ale mam troche domek przystrojony to wieczorem zrobie zdjecie i wrzuce :-)

Goska82

M i K moje szczescia:-)
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Pati jako zalozycielka watku powinnas sie pierwsza pochwalic swoimi choinkami:-)mmam nadzieje ze dzis sie poprawisz i pokazesz nam swoje codenka:-)

pawimi

potrojna mamusia
Miasto
USA
Rozwiązania
0
haha ale mnie rozmieszylyscie z ta szefowa hihi:-):-):-) ja swoich jeszcze zdjec nie porobilam ale wstawie jedna choionke ktora corocznie wyglada identycznie i jest w glownym salonie czyli reprezentacyjnym i wystroj stolu swiatecznego ....zaznaczam ze to zdjecie z lat poprzednich :tak: te pierwsze piec z gory.

a 10 na dole to z tego juz roku, choinka i czesc dekoracji w pokoju familijnym :-D

Załączniki

Ostatnia edycja:

sikornik

hardcore'owa mamuśka
Miasto
Piła - Koszalin
Rozwiązania
0
pawimi a co taka szczupła ta choinka w tym roku?
kryzys tez w USA:-p:shocked2::-D

czy takie wydłuzone fotki:rofl2:

bo tamta "starsza" to kolos

IzaF

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja chcę ten największy prezent spod choinki pawimi z poprzedniego roku ;)

stół pięknie przystrojony

no rzeczywiście jakaś szczuplejsza ;)
ale to nie żywe choinki?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

sikornik

hardcore'owa mamuśka
Miasto
Piła - Koszalin
Rozwiązania
0
teraz go zauważyłam hehe
ciekawe co to - hmm obraz, lustro:rolleyes2:?
uwielbiam piekne wielkie obrazy
a czyje to już kwestia nastroju:tak:

reklama

pawimi

potrojna mamusia
Miasto
USA
Rozwiązania
0
sikorka choinka ma taki styl specjalny nazywa sie Chicago Eclectic Style (albo loft style) i to krzyk mody tutaj gdzies od moze 3 lat, robiona jest na wzor wiktorianski kiedy choinki byly bardzo wysokie i dlugie a szczuple,ostatnio dyzajnerzy odnotowali nawrot do starej epoki haha moze i kryzysowa ona jest :-)

izus dekoracja na stole to troche prymitywna bo dopiero sie uczylam w tym roku sie postaram bardziej :-)

jaki obraz??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry