reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze choroby / leczenie , objawy

tylko ja mam ból około zęba, i mówię chodzę co najmniej co miesiąc do dent bo jestem świeżo po sciagnięciu aparatu :) ale wizyte mam na maj więc zobaczymy.

KAMILKA twoje objawy zwiazane z sercem moze mieć związek z tym iż normalnie w ciązy serce kobiety zaczyna pompować 30% wiecej krwi niz przeciętnie. ale warto się zbadać, zrobić EKG ktore jest nieinwazyjne. bedzie dobrze :*
 
reklama
Hej dziewczyny,jestem w 12 tyg ciąży i dopadła mnie przeziębienie,strasznie martwię sie o moje dziecko czy to przetrwa i nic mu nie będzie ;(.lecze sie domowymi sposobami,inhalacja rumiankiem,plukanie gardła woda z solą,herbatki z cytrynka i miodkiem,psikam gardlo polskim odpowiednikiem tantum verde,na czosnek nie mogę spojrzeć bo mam odruchy wymiotne.do lekarza idę dopiero we wtorek bo nie mieszkam w Polsce,powiedzcie mi czy oprócz tego jeszcze coś mogę zrobić żeby sobie pomoc a nie zaszkodzić malenstwu?
 
Dzięki meago za odpowiedz,trochę pomaga inhalacja,a gorączki na całe szczęście nie mam,bynajmniej tak wskazuje mój termometr ;) ratuje sie narazie domowymi sposobami nie chce narażać dzidzie na jakieś niebezpieczeństwo ponoć w pierwszym trymestrze lepiej nie brać żadnych specyfikow.narazie leze i sie kuruje :) życzę zdrowka wszystkim mamusiom :)
 
Do góry