reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
Ale pieknie!!! brzuszki rosna!!!!!!
Cudownie widziec jak dzieciaczki rosna a M1 sie powieksza:-):-)
U mnie z rana podobnie jak u Nomi ale wieczorkiem juz widac:tak:
Jak narazie przytylam 0,7kg:rofl2:
 
Dziewczyny śliczne brzuszki:-) Wstawiam swoje świeże zdjęcia, też się pochwalę, bo już i tak widać. Szybciej niż w pierwszej ciąży.
1.jpg4.jpg5.jpg
 
Marcia - brzusio już widoczny, mój też już widać choć ja dopiero 10 tydzień ciągnę.
roksaa - a ty masz taki fajny jak piłeczka, lekko okrągły, mój jakis taki niekształtny i szpiczasty :p
 
NomiMalone ja w pierwszej ciąży też miałam spiczasty brzuszek, a teraz mam właśnie okrągły i bardziej rozlany na boki. Nie wiem od czego to zależy. Ciuchów ciążowych mam pełno po swojej ciąży i po siostrze, także się nie martwię:-) Będzie co założyć. Oczywiście nowych też sobie nie odmówie;-)
 
reklama
Do góry