reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

juluszka ja też mam [nie mam] uczulenie na trawy i zboża - te trawy to świństwo na maksa, bo to nie pyli tylko w grudniu i listopadzie, a całą resztę roku mniej lub więcej
mi to od razu kazali się odczulać bo moja babcia miała astmę, a mi wyszło bardzo silne uczulenie - no i pięć lat biegałam co miesiąc na zastrzyk :-(
a z tą ciążą to przy odczulaniu nie byłoby problemu gdyby nie to, że szczepionka może wywołać szok anafilaktyczny i mogłoby się kiepsko skończyć
ja dlatego też czekałam na dzidzię aż do teraz [inna rzecz, że wtedy byłam z innym facetem i teraz się cieszę że nie z tamtym będę mieć dziecko]

no widzisz w Twoim przypadku czekanie sie opłaciło, w moim zostałam alergikiem po ślubie, a ze jak tej alrgii dostałam to już miałam zamiar za rok rodzići czekac 5 lat to bylo dla mnie za długo... ale i tak wyszło,ze urodze dopiero na piata rocznice ślubu- rok starań o dzidzie wszystko pokrzyzował, zdaje sobie sprawę z tego,ze każdy rok alergii przybliza mnie do astmy... moja mama jest alergikiem ,a jej Tata a moj dziadek mial astmę, wiec musze po porodzie szybko sie zająć tą sprawą
 
reklama
Ja się tak ostatnio zastanawiam, bo mam przy chodzeniu lub leżeniu na plecach takie promieniste lekki bóle w kierunku chyba szyjki macicy (tak do pochwy) i nie wiem czy to normalne, nie wiem czy wtedy mogę dalej chodzić czy lepiej usiąść, przez to się trochę boję dalej wychodzić z domu. Brzuch jest miękki więc to nie są chyba skurcze próbne. Czy któraś z was ma coś takiego?
 
Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie boli plecow...ja praktycznie od samego poczatku ciazy sie z nimi borykam oprocz kregoslupa boli mnie w okolicy lopatek a jak jest u was?
 
ja ból w okolicy łopatek miałam raz i szczerze mówiąc wyglądało to na atak woreczka - ból zaczął się w okolicy wątroby a promieniował do łopatki
tak oprócz krzyża i bioder to mnie raczej nic nie boli
 
Dziewczyny mam do was pytanie odnosnie boli plecow...ja praktycznie od samego poczatku ciazy sie z nimi borykam oprocz kregoslupa boli mnie w okolicy lopatek a jak jest u was?
Mnie jak przystało na wzorcową kobietę w ciąży dolega to samo:-):-):-) Nie mogę za długo siedzieć, leżeć i w ogóle wykonywać różnych czynności, które robiłam przed ciążą. Także nie masz się co martwić. Nie jesteś odosobnionym przypadkiem:-):-)
 
Hej.
Mnie plecy bolały jeszcze nie tak dawno, ale jakoś przeszło.Pomagały mi delikatne masaże pleców - bardziej takie mocniejsze głaskanie.
Za to co innego przylazło.Dziewczyny boli Was czasem krocze?? Pytałam lekarza, zbadał i powiedział że to wiązadła tylko. Ale często bóle krocza mogą oznaczać zwichnięcie tej części miednicy - wtedy podobno można wyczuć "dziurę" na spojeniu łonowym. Ból się pojawia jak wstaje i chce gdzieś iść. Czasem nie ma mowy żeby zrobić chociaż krok. Muszę usiąść ( w tej pozycji nie boli - tylko jak chce iść), odczekać i przechodzi bez śladu.
 
Iza, takie bóle to norma - ja też na początku się nimi przejmowałam, ale mam je od dobrych kilku tygodni i nic złego się nie dzieje, moja koleżanka też je miała - to miednica i w ogóle wszystko co mamy w środku przygotowuje się do porodu, wszystko tam się rozchodzi, do tego dzidzia główką powoli wpasowuje się w kanał. Mnie też boli jak posiedzę i wstaję, czasami nawet leżenie nie pomaga i mam wtedy wrażenie jakbym... hmmm, przepraszam za porównanie... przespała się ze słoniem...:-D
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana

gęba tylko jeść chce nie moge sie powstrzymać,przez miesiac przytyłam 4 kg najpierw ważyłam 62 kg przed ciażą,a jak poszlam na L4 to przez miesiac przytyłam 4 kg.az pielegniarka sie zdziwiła....nie potrafie sie powstrzymac zeby zmniejszyc te łaknienie....juz nawet na męża krzycze że mi pozwala na wyżerkę ktoż to widział żeby tyle chłonać......ważę już 76kg czyli przytyłam 14kg.
A czytałam że jak przytyje sie do 13 kg to wróci sie bez problemu do swojej wagi....a przede mna jeszcze 2 miesiace tycia wiec pewnie do 20 dojde:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

tragedia:-(


 
Do góry