reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Heksa, no u nas akurat Nan tolerowal Jasiek, nie wiem jak bedzie z Lulą, mam nadzieje ze tez zechce
niby zasada jest taka ze jak wprowadzasz mleko modyfikowane dziecku do 3 miesiaca zycia powinien zjesc kazde, bo jeszcze za bardzo smakow nie czuje (wyczytalam w jezyku niemowlat)
jak jest naprawde to zobacze, bo Jasiek byl na sztucznym od 6 mc zycia i wybrzydzal
enfamil tez ma jakies mega cudowne wlasciwosci, i jest gesciejszy, dlatego dzieci nie ulewaja
enfamil stosuje sie u dzieci z refluksem chocby...
dobry, ale moim zdaniem troche przeginaja z cena, a nic innego jak np nan activ w sobie nie ma,tyle ze nan activ ma kodeine


musze kupic plantex ;-)
 
reklama
Natalka dostała dzisiaj wysypkę(uczulenie):wściekła/y:. Była u nas w domku lekarka i stwierdziłam, że może być uczulona na moje mleczko. Mam spróbować innego a nie powiedziała jakiego:szok:. Może ktoś z Was mi coś poradzi i podpowie. Jakie są najlepsze kosmetyki antyalergiczne. Ja sama jestem alergikiem i astmatykiem. Spodziewałam się, ze moje dziewczyny również to będą miało i tak się stało narazie Natalka :-(. Zobaczymy jak będzie dalej z Gosia.
 
Cisowianka jeśli jest alergiczką to powinna mieć mleko przepisane przez lekarza na receptę, a jęśli chcesz sama spróbować to może któreś które ma oznaczenie HA
np.Bebilon Ha, Nan Ha, Bebiko Ha, one są delikatniejsze niż zwykłe i może nie uczulą twoich maleństw.
 
Narazie sama mam coś wprowadzić i sprobować. Jak i tak Natalka będzie wysypana to lekarka coś zapisze. Dzięki za podpowiedź. To będę musiała coś załatwić. Mam do tego mleczka dać kilka kropelek leku antyalergicznego dla Natalii. Lekarka kazała odrazu podać jej wapno dla dzieci. Dobrze, ze miałam już takie w domku. Mam jeszcze wykupić kremik do smarowania tej wysypki i muszę mieć go zawsze w domku na wszelki wypadek -> przez lekarkę zapisany.
 
Ostatnia edycja:
Cisowianka dziwna ta lekarka że nie przepisała żadnego kremu, ani maści, ani nic. Spróbuj z tym mlekiem Ha tylko ono jest dość drogie ok 20 zł za puszkę.
A co do kremów to może Balneum, Oilatum, albo Emolium to ostatnie podobno tanie i dobre, polecała mi alergolog dla Mojej córci.Jest coś takiego z Emolium jak krem barierowy, może to pomoże, albo doradzą coś w aptece z tej serii.
 
Mam kupić kremik do smarowania tej wysypki i muszę mieć go zawsze w domku na wszelki wypadek -> zapisany przez lekarkę. Do tego chce zrobić testy alergiczne i badania z krwi na alergie. Ja jestem alergikiem od ukończenie 16 lat. Nie miałam jeszcze z krwi badań na alergie tylko testy miałam. Bo nie potrzeba. Lekarka moich dzieci inaczej twierdzi.
 
Cisowianka tak małym dzieciom testów się nie robi, tylko właśnie badanie z krwi. Testy najwcześniej można zrobić jak dziecko skończy 3 latka.
 
Ja się nie orientuje w tej sprawie. Może tylko tak powiedziała. Kiedyś tam zrobi. Może źle zrozumiałam. Bardzo się przestraszyłam, nie wiedziałam co jest małej. Przez to wszystko źle zrozumiałam.
 
Cisowianko spokojnie na pewno wszystko będzie dobrze.Nie denerwuj się a powolutko djdziesz co jest maluchom co im szkodzi a co mogą:tak:
 
reklama
Do góry