reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
Co do staników - ja w czasie ciaży prawie nie urosłam, miałam 75b, teraz staniki do karmienia musialam kupić 80c lub 85c:szok: i przynajmniej nie cisną.
Co do jedzenia - uważam jak mogę, prawie nic nie jem...staram sie pić duzo wody, ale moze faktycznie troche za mało.
Była połozna, powiedziała ze mogę dawać małej espumisan w kropelkach mimo że jest tam info że od 1 mca, takie same info jest na wodzie koperkowej, ale połozna powiedziała, żeby po prostu dawać mniej niz na ulotce napisane.
Heksa - a jak podajesz ta wodę koperkową? Ja karmie tylko piersia wiec nie wiem czy przed karmieniem jej zakraplać parę kropelek do buzi czy jak??
No i połozna powiedziała, żebym nosiła małą na ramieniu pionowo po jedzeniu i rusząła w górę i w dół, to pomasuje brzuszek. Narazie pomogło, kupka była, mała spała teraz 3,5 godzny. Zobaczymy jak będzie wieczorkiem, jak będzie problem to dam jej tą wodę koperkową i zobaczymy.
 
Natalka jest mniejsza i bardzo grzeczna.
Gosia jest większa i też grzeczna
Włoski i oczy mają po mnie. Włosy brunetki a oczy piwne.

Jestem szczęśliwą, że jestem już mamą. Czułam potrzebę macierzyństwo.

Niestety ojciec dzieci nie jest ze mną. Nie interesuje się w ogóle nimi. Nie chce mieć nic wspólnego. Nie raz też tak bywa.

Nie mam kasy na ciuszki. W ciucholandzie nic nie ma. TYLKO duże już ciuszki na kilka miesięcy. Nie warto kupować nowych, bo i tak małe szybko urosną. Jak by ktoś miał jakieś ciuszki na zbyciu w rozmiarach 40 i 60 cm.
 
Ja dzisiaj pierwszy raz Gosie karmiłam butelką i ściągnęłam mleczko.
Nie chcę jej przyzwyczajać do butelki bo nie będzie chciała pić z piersi.
Natalka pije tylko z piersi. Nic mnie one nie bolą.

Tylko brzuch na dole mnie pobolewa od cesarki a jeszcze ta miesiączka poporodowa.

W ogóle mam od 16 lat problemy z hormonami i miesiączką.
Mam bliźniaki bo leczyłam się hormonalnie.
Takie są rezultaty tego wszystkiego.
 
pabla27 to trzeba odac ok łyzki stołowej zaraz zerkne jak. mozna na małej łyzeczce powolutku doustnie, albo jak mozesz sciągnac troszke swojego pokarmu dodac tej wody i podac butelka jako pierwsze a potem piers.

cisowianka20 przykro ze tak ciezka masz sytuacje ale mam nadzieje ze ktos tobie jednak pomaga. co do ciuszków to poszukaj na forach dziewczyn które maja dzieciaczki juz ok 4-6m-czne bo im juz nie bedą potrzebne albo na stronie głównej jest chyba wątek oddam sprzedam. z rozmiarem 40 bedzie problem bo to tak jak dla wczesniaków u nac w Polsce ciezko z tym. A dzieciaczki to duza róznica miedzy nimi długoscia wagowo tez takie rózne?? Co do bólu brzucha niebawem przejdzie ja juz nie odczuwam podobnie z krwawieniem u mnie juz nie ma ni wiec na pewno powoli bedzie dobrze.
 
cisowianka: co do ciucholandów to ja bym jednak próbowała, bo rozmiarówka z metki często ma się nijak do rzeczywistego rozmiaru; ja nakupiłam z tonę ciuchów na rozmiar 56 i rozbieżność między rzeczywistym rozmiarem jest na moje oko od 50 do 64 cm, a takie 50-tki to już po podwinięciu mogłyby w miarę pasować na Twoją malutką.
 
cisowianka, to masz nie wesolo... jeszcze z dwojka...

Pabla, tylko pamietaj ze espumisan to dopiero po jakims tygodniu dziala esputikon slabo sie "klimatyzuje", nie doraznie
sprobuj tej wody koperkowej, moze zadziala szybciej
czasem to co jesz nie ma wplywu, ja z Jaskiem uwazalam ze hej i kolki mial 3 miechy, pomogl dopiero debridat

Heksa, ja bede dawac nan, na enfamilu finansowo potem nie wyrobie, a zmieniac mleka ciagle nie chce
 
reklama
Czy podajecie Waszym maluszkom witaminę K? Dla mnie to nowość, 2 lata temu czegoś takiego się nie podawało a teraz od wczoraj po ampułce Tomcio wypija.
 
Do góry