reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

kochane mamusie z okazji świąt życzę wam i waszym najbliszym wszystkiego co najlepsze!!!
oraz mokrego śmigusa dingusa.
wesołego alleluja!!!!!!!



gemini-u mnie anan zaczoł sam siedziec w 8 miesiacu,a mikolaj w 10 miesiacu.
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
Właśnie 27.03.2010 zostałam mamą 2 prześlicznych chłopaków. Rozwiązanie cc. Kamilek 3070 i Michałek 2250. Dzieci super ja trochę gorzej tzn boli kręgosłup nie mogę wystać i z przodu nie wiem jajnik czy cuś. Dzieci ogólnie spokojne narazie oszczędzają chyba mamusię. Tylko dzisiaj w nocy mniejszy Michałek po jedzeniu coś bardzo krzyczał i wiercił się tak przez 5 min no i później zrobił zieloną kupkę. zastanawiam sie co ta zielona kupka oznacza. Mogły byście mnie oświecić. Tak poza tym wszystko ok.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i ŻYCZĘ SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DINGUSA.
 
Moja mala dostala brzydkich krostek na buzi i piersiach. Niewiem od czego to. Zmienie jej dzis mleko, moze to od tego. Miala ktoras z was taki problem??
 
Dziewczyny mam pytanko czy przy wypisie dzieci ze szpitala zalecano wam może dzieciom dawać wit. K? Prawdopodobnie trzeba tą witaminę brać od 8 dnia do 3 miesiąca.
 
Lucka, może to potówki?

Zośka, gratuluję chłopaków. Twoi chłopcy są jeszcze malutcy, więc możliwe, że mały się jeszcze oczyszcza. Ale obserwuj czy to się nie powtórzy. Witaminę K dostają maluchy karmione tylko piersią. Moi byli dokarmiani od czasu do czasu modyfikowanym na początku, więc jej nie potrzebowali.

A tak w ogóle, to życzę spokojnych i radosnych świąt.
 
Zośka gratuluję :tak: Karmisz piersią? W ogóle, to widzę, że pochodzisz z moich stron.

A wszystkim mamusiom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT ;-)
 
Witajcie dziewczyny.
Właśnie 27.03.2010 zostałam mamą 2 prześlicznych chłopaków. Rozwiązanie cc. Kamilek 3070 i Michałek 2250. Dzieci super ja trochę gorzej tzn boli kręgosłup nie mogę wystać i z przodu nie wiem jajnik czy cuś. Dzieci ogólnie spokojne narazie oszczędzają chyba mamusię. Tylko dzisiaj w nocy mniejszy Michałek po jedzeniu coś bardzo krzyczał i wiercił się tak przez 5 min no i później zrobił zieloną kupkę. zastanawiam sie co ta zielona kupka oznacza. Mogły byście mnie oświecić. Tak poza tym wszystko ok.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i ŻYCZĘ SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DINGUSA.

GRATULACJE :-) Zielone kupki to normalne maluszki jeszcze się oczyszczają
 
reklama
LIDKA widze, ze w koncyu sie udało zrobic napis na gliterach i go wkleic:) Super!

Dziękuję wam za miłe słowko nt mojej fryzurki:) Polecam wizyte u fryzjera:)

GEMINI moje dziewczyny same siadły jak skonczyły 8 mies, dokładnie 26 grudnia:)
ZOŚKA gratulacje:) Zielona kupka, to oczyszczanie, a wit K dawaj tylko jak karmisz wyłącznie piersią:)

WSZYSTKIM ŻYCZĘ SZALONYCH, SŁONECZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT,
MOKREGO JAJKA I SMACZNEGO DYNGUSA:)))
 
Do góry