reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Yenefer - Każdy na własnej skórze musi się przekonać co lubi :) A ja na Nędzników tez bym poszła. Słyszałam że naprawdę bardzo dobry, koleżanka bardzo zachwalała. Tylko tego czasu na to nie mamy ostatnio a rodziców też nie chcemy tak ciągle wykorzystywać :)
 
reklama
Gastone - super że przesypiają ci nockę moi do tej pory budza się, Michałkowi daję cycka a Kamilek pije wodę. Może głupie pytanie ale co to znaczy isofix. Jak dzisiaj córka się czuje?

Rainmanka - super sobie leżą, u mnie raczej obok siebie nigdy nie zasypiali. Słodkości

Martyna - bardzo współczuję tego choróbska. Życzę szyblkiego powrotu do zdrowia.

profilepic73324_1.gif
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
witajcie
na chwile z pracy

Pięcioraczki zgorza jak dla mnie, wkurat wtedy walczyłam z 2 włążących na mnie dzieci a gdzie jeszcze 3...

Anulka na biegunke pieczone owoce, jabłka, marchewka i ryż, może być kleik ryżówy, leki smecta dicoflor(do nawadniania) dużo picia nie słodkiego

raimanka powodzenia z nauką ja próbowałam raz, zasnęły po godzinnej walce, póki co z braku czasu nie próbuję

zośka o fotelikach toczyłyśmy debaty na którejś podstronie chyba o produktach

my po urodzinach było super, dzieciaki podostawały fajne prezenty ale ja konałam za zmeczenia 18 to za dużo
zdjecia czortówP1050338.jpg
a to tort P1050378.jpg
uciekam do roboty, po piątku cała sterta papierologii
 

Załączniki

  • P1050358.jpg
    P1050358.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 65
Gosia - maluchy eleganckie! Super. Tort też fajowy :) Cieszę się, że wszystko poszło super! :)
 
Hej!
Dziękuję wszystkim za wszystkie słowa otuchy...rano niestety kasza zwrócona ...czy któraś podawała dzieciom antybiotyk zinnat?
według mnie wogóle nie pomaga...jutro wizyta
Gosiu wspaniałe zdjęcia, tort super a dzieciaki śliczności ...napatrzeć się nie mogę :)
Iws wszystkiego najlepszego dla Julki i Majeczki !!!!!
Zośka chyba teraz będzie twoja kolej do roczku a potem chyba ja :)
Yen zazdroszczę wyjścia do teatru, czekam na relację przedstawienia
Co się dzieje z Jedynką dawno się chyba nie odzywała?
Postaram się częściej pisać a teraz czas na antybiotyk :(
Pozdrawiam
 
dziewczyny jeszcze małe pytanko polecicie jakiś syrop na kaszel, kurcze coś po imprezec mi kasłają maluszki, poczekam jeszcze ze 2 dni i zobaczę, polezę do lekarza, ale może macie coś dobrego, pryskam hascoseftem, ale nie bardzo pomaga

p.s robiłyście wróżby urodzinowe?mój mały chwycił książkę, mała różaniec hi hi
 
martyna czasami trzeba zrobić antybiogram bo niektóre antybiotyki w ogóle nie działają więc to może nie byc wcale wrażenie że zinnat nie działa. Słyszałam o tym antybiotyku ale nigdy nie brałam. Co do Jedynki to kilka stron wcześniej jest cała afera, do której już nie chcę wracać;-)
gosia ślicznie wyglądała Dominika i Mati. Ciekawa jestem jak długo Dominisia miała tego kwiata na główce?? U nas to by była jakaś minuta max:-D Torcik ekstra!
W kwestii kaszlu niestety nie pomogę :(
Dziewczyny odkąd mamy dzieci to jest to nasze pierwsze wyjście do teatru a do kina chyba drugie. Też mam odwieczny problem, z kim zostawić dzieci tym bardziej że musi to być ktoś kto je położy do łóżka i zgodzi się zostać do późnego wieczora/nocy. Ale strasznie się ciesze na to wyjście! Nawet jak sztuka nie będzie ciekawa to zawsze jest okazja żeby odespać:-D
 
Gosiu - my na kaszel braliśmy kiedyś Stodal (chyba się sprawdził) i Flavamed.
 
reklama
Do góry