reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
A mój As najdła sie czekoladek i chleba z nutella wiec jest obsypany na max, wysmarowalam dałam leki i chyba stad katar i chrypa!!!! a teraz juz spi spokojnie zobaczymy jutro
 
Fredka, u mnie Staś chodzi na palcach. Póki co to wszyscy mówili, że to dobrze. A jak się poszpera po necie, to opinie, że albo to straszne i trzeba leczyć albo żeby się nie przejmować. My póki co nakłaniamy go, żeby chodził na całych stópkach. Troche wychodzi.
 
ja slyszalam ze to zle... kolezanki corka tez miala z tym problem... troche tez to dziwnie wyglada...mysle ze bardziej nadwyreza sie noge,sciegna...itp...
 
Przypuszczam, że jak nie w nadmiarze, to wzmacnia nogi i zapobiega płaskostopiu. Ale co za dużo, to niezdrowo.
Problem, jak dziecko nie jest z stanie chodzić normalnie. Stas potrafi, ale woli na palcach. Dlatego próbujemy to zmieć, zeby bylo chociaż pół na pół.
 
tylko ze jak dziecko nauczy sie chodzic na palcach to potem trudno wytepic to przyzwyczajenie...zauwazylam tez po innych nawykach dzieci ze jesli "nie tepimy w zalazku" to potem co raz ciezej...i tylko niepotrzebne awantury.. ;)
 
reklama
Ola nie potrafi chodzić na całej stopie. Jest to dla niej naprawdę dużym wyzwaniem. Lekarz zapowiedziała, że jeśli nie uda nam się tego zmienić w przyszłości będzie miała problemy z kręgosłupem. No cóż, staram się. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Do góry