reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

u nas tez pojawia sie taka skóra tarka po zjedzeniu czekolady np, albo po przesuszeniu ale traktuje ja ostatnio tym Stiefel, Physiogel, Krem hypoalergiczny i zdecydowanie pomaga. Wojtek narzie jest podziębiony i mam nadzieje ze uda nam sie przetrzymac bez choróbska;)
 
reklama
Mamootku ja jako dzieciak mialam bardzoo czesto naderwane uszka jak Wojtek...(i rany w zgieciach w lokciu-saczaca sie ropa-straszne!!)No i bylam alergikiem..wracalo do mnie czesto...mama smarowala jakimis masciami ale srednio pomagalo...moje katusze z alergia skonczyly sie po uzyciu masci ecural-specjalnie robionej na sterydach...ale wiem ze sa tez w aptekach takie "niesterydowe"...Ja dostalam ta masc z niemiec...spytaj lekarza czy jest takie cos w pl.albo w aptece...
 
na takie rany Ala miała maść w sterydach elocom a później locoid. Obydwie na receptę ale bardzo dobre. To są typowe objawy alergii tak jak napisała Pati. My póki co na razie nie mamy nawrotów tak poważnych. A swoją drogą odpadam na kilka dni. Ala jest w złym stanie i obawiam się, że czeka nas szpital. Jutro idziemy do lekarza, ale nie wygląda to dobrze. Charcze i świszczy. Źle zaczął nam się ten rok oj źle.

Piękne zdjęcia wstawiłyście. U Cichej jak zwykle sielanka a u Baśki chłopaki szaleją...
 
Ojjn Fredka kobieto-kiedy sie u Was to skonczy? zdrowka i oby obylo sie bez szpitala!!!!!!
U mnie zaczelo sie od naderwanych uszu..i delikatnych szorstkich plamek...potem zaczely sie z wielkiem robic okropne plamy w zgieciach lokcia...saczyla sie ropa z krwia i okropnie swedzialo...nie mowie jak wygladalo...jak juz Wam kiedys pisalam cuda na kiju moja mam ze mna wyprawiala lacznie z lekarzami...i nic...dopiero po tej masci ecural ktora dostalam od kuzynki z niemiec-specjalnie robiona przeszlo po dwoch razach zastosowania i nie mam nic do dzis :)
 
Fredka trzymam kciuki, że uda wam się zwalczyć chorobę bez szpitala:tak:czekamy na wieści
 
reklama
Dzieki za rady! U nas do tej pory wszystkie skórne akcje mijały latem. Ale i tak to drobiazgi z porównaniu np. z tym o czym pisze Pati. Dlatego tak bardzo się nie przejmuję. Myślałam własnie, żeby więcej witamin dawać.

Cicha, mój Miki ma tak skórę na kolanach

Wojtek też.

Fredziu, zdrówka zyczę!
 
Do góry