reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
Agaciulko, dajesz Oliwce rumianek parzony czy jakąś herbatkę? Ja daję herbatkę hippa rumiankową na zmianę z ułatwiającą trawienie, a ostatnio parzony koperek, ale to nic nie zmienia. Spróbuję teraz ten parzony rumianek, zobaczymy...
Martusia je ok. 21 i niedługo potem zasypia, a pobudka zwykle ok. 4-5, więc nie mam na co narzekać, o taj porze to już całkiem przytomna jestem, bo jak się budziła o 2 to karmiłam prawie śpiąc :)
 
Dzięki dziewczyny Jestem przeszczęśliwa moja mała w końcu zrobiła kupke ale dałam jej połówkę czopka glicerynowego .Farmaceutka w aptece tez mi powiedziała że dzieci mogą do tygodnia nie robić ale najważniejsze że już zrobiła.A co do herbatki to moja Martynka należy do tych dzieci co nie chcą chwycić ani smoczka ani butelki może wydaje to się nieprawdopodobne ale tak jest wypluwa wypluwa i albo kończy się odruchem wymiotnym albo zdenerwowaniem.Jestem w szoku bo moja pierwsza córa to od razu chwyciła smoczek i butle.Ale dzięki za odpowiedzi pozdrowionbka pa pa pa :)
 
u mnie Łatwy Plan też działa chociaż troszkę mój synek potraktował go indywidualnie tzn. zamienił kolejnośc karmienie, sen,aktywność :) Co do nocy to budzi mi sie 2 razy , jak go położe ok 21-21.30 budzi się ok 3 i 6 więc nie narzekam .. może być gorzej
 
A moja mała nie przechwalając to jak ją położymy ok 23.00 to tak budzi się między 4.00 a 5.00 więc nocka jest oki zato w dzień dulda co 2 godziny!!!!!!!! ;)
 
Moj kacperek kładzie sie o 23 po butli z której wypija 130ml i budzi sie miedzy 4-5 czasami budzi sie ok 3 ale wtedy staram sie mu dac smoczka lub wode i spi dalej wiec wmiare jestem wyspana w ciągu dnia bawi sie sam na kcyku w pokoju gdzie ja jestem troszke spi ale budzi sie co 2 godzinki da sie wytrzymac
Ja mam takie pytanko czy jest to mozliwe ze jezeli karmie wiecej butlą niz piersia to czy kupka może być żółto zielona bo troszke sie zmartwiłam jak go w nocy przebrałam
 
Mnie tez dzis martwi sprawa kupek mojego synka. U nas z kolei dzisiaj juz od rana 4 kupka i to praktycznie sama piana, z której po chwili robi sie luzna kupeczka. W zwiazku z tym mam pytanie: ile takich kupek moze zrobic maluszek w ciagu dnia? I od czego moga byc takie pieniste? (karmie piersią)
 
agusiaa pisze:
Mnie tez dzis martwi sprawa kupek mojego synka. U nas z kolei dzisiaj juz od rana 4 kupka i to praktycznie sama piana, z której po chwili robi sie luzna kupeczka. W zwiazku z tym mam pytanie: ile takich kupek moze zrobic maluszek w ciagu dnia? I od czego moga byc takie pieniste? (karmie piersią)
u nas teraz tak jest ale Oliwka jest przeziębiona ma kaszelek mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje to i kupki wróca do normy ( i sa przy tym ciemniejsze niz normalnie)
 
reklama
beata8422 - mam nadzieje ze Malutka szybko wyzdrowieje

Ja dzisiaj byłam na badaniu u neurologa bo nieco mnie mój urwis niepokoił bo i położna i lekarka powiedziały że mało podnosi główkę. Przyznam szczerze że miałam pietra ....Okazało się że w szystko jest ok, chociaż ma troszę słabo rozwinięty jeszcze układ nerwowy tzn często i przy różnych "okazjach" robi tzw. odruch moro a powinien już zanikać. Ponieważ był przenoszony dla pewności mam zrobić usg główki. Czy któraś z Was była z dzieckiem na takim badaniu?
 
Do góry