reklama

nasze maluszki, jak do nich mówimy:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2006r.' rozpoczęty przez annamaria, 27 Sierpień 2006.

1. annamaria

annamaria MAJOWA MAMA 06` Zadomowiona(y)

Wiem, że pisząc o naszych szkrabach, często używamy pieszczotliwych określeń. Jak nazywacie swoje maluchy? bo u nas zmienia się to jak w kalejdoskopie, był już obwiesik, księżniczek, a ostatnio jest Zosiorek.

2. gunia

gunia MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Ja mówię na Agę: Mała, Niunia - jak mowię o niej do Kogoś. Robaczek wprost do niej, Robalowa jak mnie wkurzy :p, Tatus mówił Wiewióra, ale juz mu przeszło bo Mała juz tak nie przypomina wiewióry jak kiedyś ;D Robaczek i Niunia zostalo jeszcze z ciąży.

3. reklama
  4. annamaria

u nas to -obwiesik- jest jeszcze z czasów ciąży, najpierw Wojtek mówił tak do mnie (początkowo mnie to wkurzało, bo wydawało mi się, że to jakoś tak obwiesiowo być obwiesiem, z czasem jednak nabrał dla mnie, ten zwrot takiego pieszczotliwego znaczenia), a potem, jako że nie wiedzielismy do konca czy będziemy mieć chłopczyka, czy dziewczynkę zaczęlismy tak mówic do brzucha:) i tak zostało:)

5. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

mój to Wiktuś, bombasek, bubuś, nynucha (tak mowi na niego moja mama)

6. annamaria

kropecka, nynucha mi się podoba:)

7. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Olafek, Olafinder, Kleszczyslaw Kleszczynski (to jak bywal opity jak kleszcz )
    czasem mowie na niego Kropeczka (nie wiem skad mi sie wzielo hehe) albo Kruszynka (moja mama tak na nas mowila)
    Robaczek
    Moj Maly Chlopczyku :D

dobra ide, bo tata wykapal dzidzie i teraz nie moze sobie poradzic, zeby go ubrac hihi

8. a+t+?

a+t+? MAJOWA MAMA 06'

My mowimy niunia, kruszynka, grubasek, grubasinska, bąbelinka, skarbek, kochanie, malutka, kudlaczek, slicznotka...
    Hehe, duzo tego ;)

9. maxin78

maxin78 MAJOWA MAMA 06`

ALE FAJNIE MOWIECE DO MALUSZKOW

A MY TO ROZNIE,ZALEZY OD SYTUACJI,ALE NAJCZESCIEJ :
    STOKTOTKA
    MYSZKA
    SLICZNOTKA
    KSIEZNICZKA
    ZABECZKA

A JAK SIE ZEZLOSZCE TO MOWIE NA NIA
    MALPKA
    JEDZULKA
    ZLOSNICA

10. reklama
  11. olka30

olka30 Zaciekawiona BB

Oboje z mężem mówimy do naszego synka Olivierka - Lolek (najczęściej), żabka, kochanie, skarbie :)

12. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

no jak ja sie zezloszcze to mowie
    ty zlosniku
    albo ty paskudo
    czasem sie pytam czy ma osy w nosie, bo mnie tak wkurzano w latach mlodosci ;D

Poleć forum