reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy ciążowe

Paulina97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
2 866
Hej. :)Założyłam ten temat bo chciałabym się Was zapytać, jakie są wasze ciążowe objawy lub jakie będą. Myślę że fajnie byłoby się wymienić tym wszystkim, co nam dolega.

 
reklama
Ja nie ma absolutnie żadnych objawów..ciesze się bo wiem że dopiero może się zacząć ale z drugie strony troche dziwnie. Od czasu do czasu (jakies 2-3 razy dziennie) pobolewa mnie lub raczej kuje pod pępkiem,piersi bez zmian. No może od 2 dni przeszkadza mi dym papierosowy.Ale poza tym swietnie się czuje. Ma też któraś z Was tak? Miłego dnia.
 
Ja sie czuje super [emoji6] wieczorami jedynie lapia mnie mdłości a w dzien moglabym gory przenosić [emoji6]do tej pory tylko dwa razy zdarzyły mi sie wymioty, mam powiekszone ale nie bolące piersi i czasami kluje mnie brzuch i tyle [emoji6]
 
U mnie mdłości cały dzień, najgorzej z jazdą autem, senność, mogłabym spać na stojąco, czasem lekkie zawroty głowy, kłucie, ciągnięcie itp w podbrzuszu, ból kręgosłupa, w dolnej części
 
Brak mocy, podwyższony puls, łapanie zadyszki przy najprostszych czynnościach, niekiedy senność, potworny ból (i wzrost [emoji3] ) piersi, czasem kłucie w jajniku.. no i brzuszek delikatnie się uwypukla [emoji6] do tego zmienne nastroje - od euforii po chwilowe stany depresyjne, poważniejszych mdłości nie odnotowałam. [emoji6]
 
Brak mocy, podwyższony puls, łapanie zadyszki przy najprostszych czynnościach, niekiedy senność, potworny ból (i wzrost [emoji3] ) piersi, czasem kłucie w jajniku.. no i brzuszek delikatnie się uwypukla [emoji6] do tego zmienne nastroje - od euforii po chwilowe stany depresyjne, poważniejszych mdłości nie odnotowałam. [emoji6]
Gdyby piersi mi urosły ja bym smutna nie byla ale jak na razie nic a nic [emoji19] [emoji13]
 
Cześć dziewczyny:) jestem w 8tc I do tej pory objawy występowały może przez 1-2tyg. Delikatne nudności bez wymiarów i zmęczenie oraz ból podbrzusza. Poza tym nie czuje że jestem w ciazy I czasami mnie to stresuje. Dużo zdrówka dla Was i fasolek :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja to ledwo żyje. Mdłości i zgaga 24h:-:':)':)'( senność,ale z to nie jest takie źle. Piersi powiększone i w sumie mogłyby już takie zostać;-);-)
 
Do góry