reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy ciążowe

Aha ale najgorsze to dla mnie są te zawroty głowy. Pierwszy raz tak mam, a to moja 4 ciąża. Wiecie może dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym radzic?
 
reklama
U mnie tragedia.
W pierwszej ciazy myslalam ze sie zle czulam, ale teraz to jest juz przesada ;)
Mdłości mam calymi dniami i niekiedy nocami. Brzuch mi juz wywalilo ale to mi nie przeszkadza :)
No i kestem baaaardzo śpiąca całymi dniami bym spała.
Lekarz mnie mastraszyl szpitalem przez wymioty moge sie odwodnic
 
U mnie zaczyna sie od kaszlu i krecenia w glowie. Juz nie raz musialam wybiegac z biura, sklepu i innych dziwnych miejsc zeby wymiotować. Nawet z kościoła ;)
 
Ja nie mogę sobie poradzic z ogolnym osłabieniem. W dzien ledwo chodze a wieczorem szybko padam. W szoku jestem ze dzisiaj jeszcze nie spie, bo ostatnio juz od 19 zaliczalam drzemkę.
 
Cześć dziewczyny:) jestem w 8tc I do tej pory objawy występowały może przez 1-2tyg. Delikatne nudności bez wymiarów i zmęczenie oraz ból podbrzusza. Poza tym nie czuje że jestem w ciazy I czasami mnie to stresuje. Dużo zdrówka dla Was i fasolek :)


Cześć mamusie Mam podobnie jestem w 10 tyg + 5 dni i do tej pory na początku ciazy kilka razy na wieczór delikatne mdłości bez wymiotow, senność, zmęczenie i ból piersi. Wszystko ustapilo ok 5-6 tygodnia. Teraz nic nie czuje. To moja druga ciąża. W pierwszej mogłam zamieszkać w łazience ale koniecznie z łóżkiem gdyż oprócz wymiotow robiło mi się słabo. Pozdrawiam
 
Cześć :) Jak tam dziewczyny Wasze objawy ? Uspokoiły się po pierwszym trymestrze.

Ja teraz 20 tyg 5 dni. Do 6 tygodnia czułam się cudownie, mogłam góry przenosić i jak lekarz pytał mnie o l4 to mało go nie wyśmiałam. Oczywiście 4 dni później zaczęły się mdłości, najpierw bez wymiotów, później niestety już z wymiotami. Trwały tak do 18 tygodnia, ostatnio bardzo się poprawiło i od dwóch tygodni już nie zwracałam (choć czasami jak jestem głodna dalej mdłości mnie łapią).

Faktycznie drugi trymestr znoszę dużo lepiej, ale niestety spadek energii czuję i to znaczny. Zdarza mi się przysypiać w pracy, a proste czynności robię cztery razy dłużej niż zwykle. Po 30 minutach ogarniania domu czuję się jakbym maraton przebiegła (co dziwne podczas ćwiczeń nie mam aż takich problemów). Jedyne co mnie ratuje w najgorszym kryzysie to kawa, ale wiadomo w ciąży piję tylko łagodną i nie takie ilości jak bym sobie życzyła :p
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem w 18 +6 dni , na pocztaku ciąży dokuczały mi mdlosci, bardzo malo jadlam. Minęły dopiero po 13 tygodniu. Teraz czuje sie caly czas zmęczona i senna. Mam humorki, bywam bardzo niemiła i agresywna, bez kija nie podchodz :))
 
Do góry