reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

dzisiaj bylam u gina no i pytalam o te cwiczenia, powiedzial ze ciezarow dzwigac nei moge ale ogolne cwiczenia dla formy i kondycji moge robic :-) a tak z ciekawosci zapytalam kiedy jednak te ciezary bede mogla podnosic to powiedzial ze na silownie to dopiero po 4 miesiacach :-) tak wiec teraz to tylko moge cwiczyc w domku cos lekkiego i przyjemnego :-)

aha mam zaczerwienienie na szfie, powiedzial ze jakz acznie mi sie z tego cos saczyc to mam isc na naswietlanie lampa :-( a no i mam przemywac spirytusem, rany boje sie ze to bedzie bolalo :baffled:
 
reklama
Ja juz maze kiedy bede mogla zaczac cwiczyc brzuszki zeby sie pozbyc tego waleczka pod pepkiem :p Narazie smaruje sie kremem na roztsepy zeby je chociaz troche wybladzic.
Dzisiaj jestem po pierwszej nieprzespanej nocy i szczerze powiem nie czuje sie z tym najlepiej. No ale coz.. uroki maciezynstwa :)
 
ja tez mam dosyc tej zwisajacej skory i rozstepow:wściekła/y:,naszczescie niedlugo mama do mnie przyjezdza i przywiezie mi magiczny krem z Polski na rozstepy z Mustela:happy:,troche drogi ale coz zaryzykuje:tak:,aby jeden problem moze zniknie,a cwiczyc zaczne za tydzien pomalutku bede brzuszek napinac:baffled:
 
Elzbietka my tez dzis nie spalysmy:wściekła/y: :wściekła/y: malej strasznie przeszkadzala ta cholerna wydzielina co jej tam siedzi w ukladzie oddechowym:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
reklama
MariaOla co sie stalo?? :-( Jakis dolek? Wszystkie pocieszalas, to teraz dziewczyny musimy sie zrewanzowac. ;-)
 
Do góry