reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Kira dobrze ze u was sie polepszylo:tak::tak:oby tak dalej.

Natalia
jak tam twoj maluszek?

Mrozik
trzymaj sie kochana, biedny misiu maluszek, oby jak najszybciej przeszlo!!Dobrze ze nospa dziala:tak:

A ja sie poklucilam z moim C ,ciekawe jak bedzie nasz weekend wygladal:dry:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie;-)Nadrobiłam zaległości wi dze o zgrozo:szok::angry:,ze jakies okropne wirusy i choróbska atakuja nie tylko maleństwa ale i rodziców biednych.Kurcze współczuje i zyczę wzystkim chorym szybkiego powrotu do zdrówka:happy2::-)no i cierpliwości przy zajmowaniu chorymi maluszkami i mężami:-D

chciałam sie pochwalic, bo wreszcie doczekalismy się pierwszego zabeczka:-):-);-)głupia jestem bo az sie popłakałam jak go wyczułam:-Djest malenki ledwo sie wypchnał z dziasełka ale jak postukam łyzeczka to słychac wyraźnie:-):-) więc przed powrotem do pracy dostałam od córeczki piekny prezencik.Mam nadzieje, że pozostałe ząbki wyjda bez wiekszych problemów.

niestety nie odpisuje indywidualnie bo zalełości miałam jak zwykle sporo i nie pamietam co która pisała:zawstydzona/y:
U nas odpukac na razie bez żadnych chorób, ale noce nadal niezbyt spokojne bo mała sie okropnie wierci i odkrywa, a ja nie spie:baffled::sorry2:Juz nie wiem czym to jest spowodowane ale któras cos pisała o koszmarach:szok: więc moze to to, albo brzuchol paskudny, bo zaraz z rana jak tylko mała sie obudzi to sadzam ja na fotelik i robi kuporka twardego i zielonego, choc dzisiaj był brazowy i juz nie taki twardy ale wczoraj dałam troche rumianku do picia i moze pomogło.
Co do rotawirusów o których sporo pisałysci to wiem z cała pewnościa, że pic trzeba i to bardzo duzo najlepiej wody przegotowanej.Ja zaszczepiłam mała na to cholerstwo i teraz nawet jakby złapała to przebieg ma byc łagodniejszy, bo wiem, że dzieciaczki wykancza ten cholerny wirus i czesto konczy sie to pobytem w szpitalu na kroplówce.Dlatego zycze wszystkim dzieciaczko, cierpiacym na biegunke, żeby szybko wróciły do zdrówka:-):tak:
 
Luxik witaj w klubie ja tez sie z moim popsztykałam w czwartek i gadamy tyle ile musimy, choc chyba dzisiejszy zabek załagodził spór bo musiałam zadzwonic do niego i sie pochwalic;-)
Mam nadzieje, że uda Wam sie dojsc do porozumienia i spedzic ten łikendzik w miłej atmoswerze:-)

Ja mam ostatni taki likendzik przed powrotem do pracy i przyjazdem tesciowej więc chyba szkoda go marnowac na dąse, po prostu w pewnych kwestiach sie chyba nigdy nie zgadam z moim męzem i musze sie z tym pogodzic:-(Powiem Wam, że jestem pełna obaw przed poniedziałkiem, co prawda to dopiero szkolenie i zaledwie na 3-4 godzxiny ale juz od marca pełna jazda i nie wiem czy dam rade po roku przerwy, zwłaszcza, że w pracy sytuacja niezbyt ciekawa bo laska ktora mnie zastepuje robi jakies akcje swiata przed moim powrotem i bede miec chyba znia niezłe przejscia:baffled::dry: no ale jakos musi byc i mam nadzieje, ze dam rade.
 
Ja tez tylko na chwile dzis zanosimy Piotrka na weekand do teściowe bo Andrzej wyjezdza do pracy w niedziele i chcemy miec czas dla siebie:-p:-D

Z pupa nie za dobrze narazie zastosowałam wietrzenie i krochmal dzis kupie cos w aptece...:sorry2:

Gratuluje Amelce ząbeczka:tak:
 
hej
chora mama wita inne chore mamy.....ale się porobiło.....zdrowia życzę ja dziś znowu u lekarza byłam....dostałam antybiotyk do nosa bo mam katar i bolą mnie zatoki...szkoda gadać.
Janbor gratuluję ząbka!!! :-)
 
Witam. A u nas jakby lepiej. Zrobiłam wczoraj dwa razy inhalacje z soli fizjologicznej i dzisiaj jest zdecydowanie lepiej. Nawet nie kaszlał ani razu i nos mu się nie zatyka. Tyle, że szczepienie musimy o tydzień przesunąć.
Zdrówka życzę wszystkim mamusiom no i maluszkom.
 
dziewczyny mam szybkie pytanie... czy antybiotyk może powodować zatwardzenie u dziecka????
 
Witam wszystkie mamy. Ja nie za czesto sie pokazuje bo nie mam za wiele czasu, tylko moge wtedy jak maly spi, a i czasem trzeba wykozystac ten czas na jakies prace domowe, bo mieszkamy sami w domu i nikt nam nie pomaga, a maz w pracy a tu zima i trzeba jeszcze biegac do pieca :-(Mateusz dzisiaj strasznie skrzetny chyba zabki ,a maz chyba tez zabki bo ten to dopiero skrzetny ,wiec dolanczam do mam którym zapowiada sie swietna niedziela:szok:.
Duzo zdrowia wszystkin chorujacym i opiekujacym sie mama i cierpliwosci bo wiem jak czasem o nia trudno.
 
cześć dziewczyny:-) Kurcze co jest z wami wszystkie chore i maluszki też.... niedobrze:-:)no: Życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia.
U nas na szczęście bez chorób choć mnie coś zaczyna w nosie kręcić. Ola zdrowa jak narazie i mam nadzieje, że nic ją nie zlapie bo w środe idziemy na szczepienie.
Niestety znów są problemy z jedzeniem ale zauważyłam, że Ola to mała cwana bestia bo obiadków to nie, ale jak zobaczy ciasteczko zwłaszcza w czekoladzie to sie trzesie niesamowicie i najchetniej zjadla by całe:angry:wrrr. Dziś ją oczukałam bo szalała na widok jogurta którego jadł Maciuś więc ugotowałam jej kaszkę z sokiem z jagód i włożyłam do takiego samego kubeczka hehe niby na poczatku dała się nabrać ale po 3 łyżeczkach był koniec jedzenia:baffled:.
Powiedzcie mi czy wasze maluchy też już tak mało śpią w dzień ?Ola w sumie śpi godzine rzadko zdarza się ,że spi wiecej ,to sa takie z 3 dżemki po kilkanaście minut:-(.
 
reklama
Do góry