reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2007' rozpoczęty przez Naur, 13 Sierpień 2007.

1. Naur

Naur Fan(ka)

Zakładam tymczasowo nowy wątek dla tych już rozdwojonych, zanim znajdziemy się wszystkie w 'dzieciaczkach sierpniowych 2007'. :-)
    Tutaj piszmy co maluchy robią, jakie są problemy, jak się rozwijają..itp. co by to jakoś w kupie utrzymać a nie pisać w innych wątkach.
    Taki mam pomysł, co Wy na to?? :sorry2::happy2:

2. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Doskonały pomysł:tak:sama o tym myślałam,w koncu niedługo głowy bedą nam zaprzątać tylko nasze bąbelki:-)muszą mieć swój wątek:tak:

3. reklama
  4. Naur

Naur Fan(ka)

No to ja zacznę bo mam pytanko do mam noworodków:

czy wasze maluchy zgubiły juz kikuty pępkowe? Bo Ula tak, ale został jej duży strup w pierścieniu pępkowym, na całej powierzchni i nie wiem czy to dobrze, czy źle, bo niepamietam jak to było z Julką. Tak pytam jak to u was wygląda.
    Sama dowiem się w piątek bo wybieram się do pediatry tak skontrolowac wagę i wszystko obejrzeć, po 2 tygodniach.

5. janbor25

janbor25 Sierniowa mama'07

Ja tez uważam, że to super pomysł bo juz wkrótce wszystkie sie bedziemy głowic nad codziennymi małymi i wielkimi problemami związanymi z naszymi maluchami:-)

6. elis18

elis18 Kacperek 28.08.07

Naur ja sie z czyms takim nie spotkalam . Najlepiej lakarz Ci powie. Ale mysle ze i ten strupek powinien odpasc na dniach:tak:

7. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

wątek super, ciekawe kiedy z moją wyczekiwaną córeczką tu zawitamy....

8. Luxik

Luxik :)

Naur ten watek to super pomysl

Mam problem z malym bo w dzien je duzo i spi 3- 4 godziny, ale o takiej porze wlasnie jak teraz i w NOCY:szok:pije jak smok i ciagle mu malo, zasypia na cycku a kiedy klade do lozeczka wyje.Smoczek mu daje ale to nie zabardzo pomaga a juz nie spomne ze powiedzialam sobie w ciazy ze nie bede malemu smoka dawac.
    Nie sypiam prawie wcale, jak cien normalnie niedlugo bede, nie wiem jak mam z tym jego nocnym spaniem i jedzeniem zrobic.Dodam ze z mlekiem nie mam problemow, Poradzcie mamusie.

9. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

ola_lux pokarm w nocy jest bardziej "treściwy" i dlatego maluszki chętnie piją w nocy. Z czasem się pewnie unormuje. Będzie pił w późno wieczorkiem i poźniej nad ranem, a to się da przeżyć:)

10. reklama
  11. Luxik

Luxik :)

Naur poczytalam o tym strupku po odpadnieciu kikutka.Z tego co sie dowiedzialam to normalne, po czasie on tez sam sie goi i odpada.
    Byc moze masz juz ten problem zglowy??? Pozdrawiam

12. evelinakol

evelinakol Sierpniowa mama'07 mama marianny i olivera

¿Naur co ci lekarz powiedzial?
    Bo ja mam inny problem. Oliverowi kikut odpadl po 4 dniach, mysle, ze dlatego ze tu jest tak goraco, ale teraz z pepka wykrusz sie mu jakby sucha krew. Nie wiem, czy dobrze to opislam. Wyglada to tak jakby mial ``brudne`` w srodku. I tez nie pamientam jak to bylo z Marianna

Poleć forum