reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Antylopka - wracając do kryjówek Oli, dziś rano pobiła chyba wszytskie kryjówki schowała się w kosz pod wózkiem, oczywiscie szukam jej słyszałam ze gdzies ją słychac ale nie było widac dopiero jak zaczeła głosniej gadac zauwazyłam ją.Oczywiscie wejsc weszła ale wyjsc juz nie umiała. Normalnie to dziecko ma tak szalone pomysły. Kiedyś tesciowej pod łozko weszła w sypialni tesciowa mało co by zawał dostała bo juz myslała o najgorszym.
 
reklama
Dzięki dziewczyny:tak:No...jutro znów do pracy:-D
Edyta-niezłą spryciare masz w domu:happy:
Antylopka-dobrze mu powiedzialas:-Dmoja kierowniczka jest fajną babką:-pmłoda,miła-na razie przynajmniej;-)
Karolki-na pewno da babcia radę:tak:w koncu Karolek nie jest małym szatankiem:rofl2: przynjamniej nie wygląda:-p
Kozica-szczerze-nie mam pojecia:confused:faktycznie ciekawe-postaram sie czegos poszukac na ten temat:tak:
Pogoda dzis paskudna:dry:jutro tez ma taka byc,a mama chciala zabrac Adasia na działke:baffled:no i nici z planów:dry:
 
Edyta, to Oleńka naprawdę pomysłowa. Bartuś też się mi czasami chowa, chociaż bardziej to chyba ja jemu i on mnie wtedy szuka i jak mnie znajdzie to się śmieje wniebogłosy:-D
Kira, gratulacje z powodu pracy, kaska całkiem całkiem jak na 2 dni w tygodniu.
 
edyta - sprawdza się, że Mały może więcej. :tak: Moja by się nie zmieściła w koszu w wózku chyba... :szok:I tak podziwiam pomyśły i to, że wie jak się chowa, żeby sie nie pokazywać. Wytrzymuje, aż się ja znajdzie. Tak jak pisałam, Wiki zaraz wyskakuje, jak sie ktoś spyta "Gdzie jest Wikunia?":confused:
Kira - to nie ma porównania. Kierowniczka moja to żona głównego dyrektora, a koleś-palan to dyrektor handlowy:baffled::crazy::szok: także kiepsko było. Ale teraz mam fajnego szefa - na medal po prostu:tak:
 
Sto lat mnie tutaj nie było, ale może wybaczycie?
Zaczne w takim razie od spóźnionych zyczeń urodzinowych dla wszystkich maluchów: najlepszego kochani, rosnijcie zdrowo i duzo pociechy z rodziców! :D

No nie wiem od czego zacząć, u nas jakoś leci, powolutku i nic w sumie specjalnego. Ula rośnie i rozrabia ale ani gadać, ani chodzić nie zamierza narazie. Leniwiec straszny, Julka miała tak samo, wszystko późno, ale za to jak zaczęła to gada non-stop i biega też nieźle. Tylko że to strasznie męczące, bo Ulka mnie ciąga za rękę wszedzie a samej jej się nie chce. i dogadać się też nie można za dobrze.
Niestety mamy tez klopot z brzuszkiem: od jakiś 2 m-cy robi nieładne kupy, mało przybiera i marudzi, apetyt straciła. No i badamy, badamy....i badamy. Narazie nic konkretnego nie wiadomo,a szóstego mamy wizytę w poradni gastr.-enterologicznej to może tam się cos więcej wyjaśni.
Zębów 6, siódmy i ósmy w drodze.

Musze nadrobić zaległości w tych wątkach, spróbuje jakoś w wolnych chwilach.
Tymczasem miłego dnia życze!!
 
Edyta-Ale Ola ma pomysły.

U nas przebiła się w końcu czwórka to już 9 ząbek z kolei.Alunia ma dzisiaj cały dzień rozwolnienie ale już widać napuchnięte dziąsło z drugiej strony więc na pewno to od zębów.

Naur-Daj koniecznie znać co z Ulą i zdrówka życzę oby to nic poważnego.
 
A ja juz samiutka w niedziele Andrzej pojechał wroci jakos chwile po świetach.....juz odliczam:sorry2::-(smutno sie robi jak wieczorem to ja słucham z nim kołysanek a nie tata jak zwykle i wogole ta pogoda dobija:dry:W weekand nawiedzi mnie mama wiec sie ciesze :-)

Dalej wałkujemy katar....tak wogole to musze zajrzec jutro Piotrkowi do buzki bo dawno tego nie robilam a kto wie moze jakis zabek wyszedł:tak:

Naur zdrowka dla Uli oby sie wyjasniło wszystko:tak:
 
reklama
U nas zaraza straszna. Julka ma zapalenie oskrzeli a Ula okropny, ropny katar. Lekarst mam tyle, że mam cały grafik: co, komu, o której..itp. KOSZMAR!! Sama jestem przeziebiona a nawet nie mogę sobie odpocząć. Ładny początek jesieni, nie ma co!

Natalia do Swiąt szybko zleci, nim się obejrzysz już Andrzej wróci.
 
Do góry