reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Antylopka jak dajesz radę?

Luxik no, no, napięcie rośnie!!! Daj znać po wizycie??? A może właśnie po wizycie Cię coś ruszy???
 
Wpadlam zobaczyc, czy sa wieści od Luxik- w sumie ich brak od 4 dni jest wielce zagadkowy:)

kozica- głos odzyskalam, dzieki za pamięć:)
kama- skończyłam pierwszy tydien po powrocie do pracy i jestem zadowolona.

Marcin w pl, poleciał w czwartek po Wikunie, wiec jestem sama z maluchami. Wracają w niedziele, juz sie nie moge doczekać:)
 
Ostatnia edycja:
Maluszek jest juz z nami!!!!!! :-)
Do szpitala trafilam 14.03 o 8:30, a o 9:30 maly byl juz z nami, porod jak z bajki :) malutki zdrowy, wszystko ok.
Odezwe sie jeszcze.
 
Kozica , mrozik dziekuje ! :tak:
Maluchowi najlepiej u mamy .W miare grzeczny, spi narazie ok, zobaczymy pozniej. W niedziele wyjezdza moja mama, najwieksza pomoc....jak to bedzie....napewno trudniej.

Antylopka, tak pogladnelam twoj suwak najmlodszego z dzieciaczkow i pamiatam ze jak pierwszy raz zajzalam tu na forum to dzidzia mial 2 albo 3 miesiace, teraz ma juz 5!!nie wierze jak ten czas leci!!!
Napisalas ze poszlas do pracy,czy zle zrozumialam?jesli tak to kto jest z maluszkiem?
 
GRATULACJE LUXIK!!!!

Tak, wrocilam do pracy:) Środy mam wolne i jestem z moja trojka w domu - Wiki ma basen, a ja z chłopakami wtedy spacerujemy na wyspie:)
Kasper ma nianie, Adas jest w mini przedszkolu, a Migotka juz w tym roku kończy przedszkole i od września do szkoły idzie.
 
reklama
Antylopka wróciłaś tak wcześnie do pracy bo skończył Ci się macierzyński czy chciałaś tak wcześniej wrócić?
 
Do góry