reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
Anet twój brzuszek naprawdę wyjątkowo zgrabny i tak ladnie siedzi :)
ja to jak stoje to jeszcze ale jak siądę to się robię taki walec wielki :) zupełnie inny kształt i wszystko mi się poszerza i podnosi ;)
 
A to moj brzuszek z przedwczoraj
P7210065.jpg
 
Olenka ty wygladasz jakbys w szostym miesiacu dopiero byla, ale figure masz zgrabna
Anet jakbym patrzyla na swoj brzuszek:-D
 
Anet, hehe brzuszek siedzi a Ty? ;-) fajna fota, a Ty opalona jesteś! ja taki bladzioch że wstyd :zawstydzona/y:
Oleńka zgrabniutki i malutki Twój brzuszek i cała Ty zgrabna :tak: a włoski jakie masz długaśne, fajnie :tak:
 
reklama
aoto i moj balonik - 38 tydzien :-) mam nadzieje ze to moja ostatnia fotka w tym watku z brzuszkami a nastepna bedzie juz w tym z maluszkami :tak:
 

Załączniki

  • SNC00686.jpg
    SNC00686.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 148
Do góry