reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

w jadnym ze sklepów dla dzieci "wpadłam" na piaskoline.
zdjecia az kusiły zeby kupić do zabawy dla samej siebie, ale takie duze pudło kosztuje 129 zł...i juz miałam odejść gdy zobaczyłam pojedyncze pudełeczko bez foremek za 15 złociaków i kupiłam i to okazało sie przebojem w domu gdy pada dzeszcz a mały chodzi i mówi o babkach :-) tak samo ciastolina uzywamy tych samych foremek i foremek do robienia ciastek i jest super zabawa na długi czas, bo przy jednym i drugim zapomina wołać siku :-( przebojem jest tez odkurzacz:-) który dostał po pobraniu krwi w nagroda za odwage, biada nam rodzicom jak są świeże baterie a jeszcze wieksza bida jak baterie siadają :-D Moż ei waszym sykom takie zabawki przypadną do gustu :-)
Piaskolina do lepienia Podwodny Świat NYGUS-WAWA (459620219) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Zaniu - to facet w koncu :-D Poszedl do lazienki, rzucil okiem na dziewczyne, wzial karabin i wyszedl :-D

hahahahhaha dobre :-D ale się uśmiałam :-D

U nas rysowanie, układanki drewniane, i nigdy nie nudzące się samochody ;-)no i tata buduje mu ostatnio szałas z koców (kocy? :sorry2:) i mały ma radochę że hej :tak: siedzi tam sobie w środku i kombinuje jak to zdemolować albo sprowadza tam miśki na pogaduchy :-D
 
fajna na piaskolina - mzoe tez kupie...
Mam ciastoline poki co dla Jasia ale nigdy jeszcze nie uzywalismy :-D

U nas wciaz na topie pilki a takze samochody.
Jak tak Marti pisalas o tym szalasie z kocow to przypomnialo mi sie ze mialam Jasiowi jakis taki namiocik kupic :-)
NAMIOT AUTOBUS -DOMEK DLA DZIECI!SUPER ZABAWA!HIT! (460423198) - Aukcje internetowe Allegro

bo taki jak ten
KOLOROWY NAMIOT IGLOO dla dzieci [[[ SPRAWDŹ ]]] (458587945) - Aukcje internetowe Allegro
to juz wymaga wiekszego zachodu z rozkladnaiem
 
Myszko ten peirwszy namiot świetny :tak: penwei gdybym miała wiecej miejsca to bym coś takiego kupiła :-)

Aletko- ale dzieciaki musiały mieć frajdę :-) super spędzone popołudnie :tak: pewnei teraz będą spały jak zabite :-D

A ja zapomniałam wspomnieć o samolotach, też ostatnio na topie są u nas :tak: Tata mu kiedyś kupił taki typowy samolocik, ja ostatnio helikopterek i tak fruwa po całym pokoju :-D tyle że z dźwiękiem brum brum :-D nawet z klocków buduje samolociki i lata, ale samochody i tak najważniejsze ;-)
 
Ja kupiłam ciastolinę ale Quinten ją podjada jak nie patrzę:sorry2:

Co do tych domków to polecam Iglo z ikei jest super, szybko się rozkłada Quinten potrafi tam dwie godziny przesiedzieć, raz mi zasnąl ma tam kocyk, podusię i zabawki teraz dokupiłam takie małe lampki choinkowe i zawiesiłam na czubku super zabawa:tak:.
 
ja ciastoline kupilam juz kilka miesiecy temu ,ale dzis byl jej debiut :-D

Mialam super zabawe jak sobie toczylam kuleczki i mieszalam kolory ze soba :-D Jas wniebowziety byl jak byly kuleczki (obsesja na punkcie pilek). Pokazalam mu jak zrobic z kuleczki placuszek i probowal :-D Ale weza to juz nie potrafil :-D

Jak wyrodnej matce zabawa sie troche znudzila to nie zwazajac na rozpacz dziecka schowala wszystko do pudelek :-D
 
Wniosek z tego taki, że trzeba na początek kupić jak najmniej kolorów :). A jaka jest ta ciastolina w porównaniu z tradycyjną plasteliną (chodzi mi o lepienie się do rąk, zapach)?
 
Jesli wgniecie się w dywan to trzeba poczekac az pryschnie i później dywan odkurzyć.

albo wyczesac grzebieniem - tak pisze na opakowaniu pryznajmnije. Mam dwa opakowania ciastoliny i jedn ojutro powedruje do niani.

A piaskoline ktos mial (oprocz Felidae ktora o tym wspominala)???? Sadzac z wygladu jest super, ackzolwiek droga... :dry:
 
reklama
muszę kupić ta ciastolinę bo tak reklamujecie:-) ale najpierw sprawdzę zabawę z masa solną czy będzie sie córci podobała

Przed zakupem ciastoliny (ciastokreacji) też robiłam eksperyment na masie solnej :-) i dopiero kupiłam jak widziałam ze Michała to wogóle interesuje. A piaskoline kupiłam troszke dla siebie (hi hi:zawstydzona/y:) i troszkę przez to, że jak było zimno na dworze i nie można było iść do piaskownicy ani na balkon robic babki to Michał siedział z nosem przyklejonym do szyby drzwi balkonowych i jęczał o babach...(ah te chłopy):-D
 
Do góry