reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
Sojnabig niby malutki ale w srodku maly grubasek wierci sie okropnie i kopie cale dnie bez przerwy. Nawet lekarz byl zdziwiony jak sie ten dzidzius tam miesci. Obecnie w srodku wszystko rosnie i bol az doprowadza do lez [emoji26]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klauduska jaki zgrabny, malutki [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
103 na wysokości pępka 88 w biodrach 79 pod biustem. Fajnie to wygląda ale plecy mnie bolą strasznie, chodzę jak kaczka, mam problem ze skarpetkami i zimową kurtką ale nie narzekam :-)
W sumie wymiary mamy podobne, tylko ja w biodrach jestem szersza, więc proporcje trochę inne, w brzuchu mam 100cm, pod biustem 79 jak Ty, a w biodrach 97cm. No i u mnie się trochę tłuszczyku na boczkach pojawiło, więc w brzuchu mniej centymetrów;)
 
reklama
W sumie wymiary mamy podobne, tylko ja w biodrach jestem szersza, więc proporcje trochę inne, w brzuchu mam 100cm, pod biustem 79 jak Ty, a w biodrach 97cm. No i u mnie się trochę tłuszczyku na boczkach pojawiło, więc w brzuchu mniej centymetrów;)
A ja znowu rekordy pobijam, u mnie pod biustem 86 (zebra juz rozpechane), brzuch juz 108 a biodra 101 :D waga 67 czyli 14 na plusie
 
Do góry