reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
Aktualizacja :)
IMG_2016-11-28_19-55-12.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2016-11-28_19-55-12.JPG
    IMG_2016-11-28_19-55-12.JPG
    57,3 KB · Wyświetleń: 707
Dość nawet wyglądam z tym brzuchem, bo tym razem nie przytylam na twarzy aż tak ale za to jak zebra bola...masakra, wszystko przez ta ilość wody

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia Zosia znam ten ból niestety. W szpitalu widziałam dziewczyny w 34-37 tygodniu z mniejszymi brzuszkami jak ja teraz
 
Ja w 20 tc miałam niewiele większy od dziewczyny leżącej obok czekającej na cesarke w terminie. Co prawda mała i chuda była ale dziwnie się czułam mając większy brzuch od niej :)
 
Zazdroszczę wyprawek, ja nie dość ze nie mam gdzie chować, to tez nie mam co [emoji12]
Mam marne 2 bodziaki, jeden pajacyk i dwie pary spodenek
Na szczęście mam wózek i z tego się najbadziej cieszę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja szukam spiworka. Ale niestety jestem bardzo wybredna... Ten po Jasku mi się juz nie podoba, zresztą pasuje juz kupić nowy, a zosia miala 2 ale rozowe

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry