reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Moj to chyba tak pazdziernik a z robieniem fotek tez u mnie jakos ciezko idzie :-) planowalam sobie robic taka tydzien po tygodniu w jednym miejscu i w tym samym ubraniu ale na planach sie skonczylo. A szkoda bo bylaby fajna pamiatka. Moze w następnej ciazy :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj to chyba tak pazdziernik a z robieniem fotek tez u mnie jakos ciezko idzie :-) planowalam sobie robic taka tydzien po tygodniu w jednym miejscu i w tym samym ubraniu ale na planach sie skonczylo. A szkoda bo bylaby fajna pamiatka. Moze w następnej ciazy :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nigdy wcześniej nie robiłam teraz tylko się zmobilizowalam żeby się na forum chwalić :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodziło mi o to, że wózek może funkcjonować jako komoda tymczasowo:D Ja tak uszytki wrzucam do łóżeczka, stoi tam też laktator itp i w sumie niezły składzik się z tego zrobił;)
A wózio ładny, chociaż ja wolę inne koła.
 
image.jpeg
Moj brzusio 31 tydzien ciazy :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    517,4 KB · Wyświetleń: 622
reklama
Do góry