reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

1466183037-rr543o.jpeg


Myśle ze jeszcze za bardzo nie widać nawet :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :) Jestem tu nie po raz pierwszy, ale wcześniej odwiedzałam forum bardziej jako czytelniczka niż aktywny forumowicz.
Myślę, że mogę być w ciąży... Skąd niepewność? 2 testy - oba negatywne. Ale okres (zawsze jak w zegarku) tym razem spóźnia się już 7 dzień. Stwierdziłam, że poczekam z lekarzem do przyszłego tygodnia, żeby nie siać paniki. Od tygodnia odczuwam lekki ucisk w podbrzuszu - już myślałam, że przyjdzie @, ale nic z tego. Na dodatek mlecznobiały śluz, dość obfity, choć wcześniej przed @ doświadczałam raczej suchości. Poza tym jestem jakaś taka rozbita.

Czy któraś z Was tak miała? Potrzebuję mentalnego wsparcia :)

Jeśli wszystko się potwierdzi to w lutym powitamy fasolkę :) Trochę strach, trochę radość... :)
 
Witajcie :) Jestem tu nie po raz pierwszy, ale wcześniej odwiedzałam forum bardziej jako czytelniczka niż aktywny forumowicz.
Myślę, że mogę być w ciąży... Skąd niepewność? 2 testy - oba negatywne. Ale okres (zawsze jak w zegarku) tym razem spóźnia się już 7 dzień. Stwierdziłam, że poczekam z lekarzem do przyszłego tygodnia, żeby nie siać paniki. Od tygodnia odczuwam lekki ucisk w podbrzuszu - już myślałam, że przyjdzie @, ale nic z tego. Na dodatek mlecznobiały śluz, dość obfity, choć wcześniej przed @ doświadczałam raczej suchości. Poza tym jestem jakaś taka rozbita.

Czy któraś z Was tak miała? Potrzebuję mentalnego wsparcia :)

Jeśli wszystko się potwierdzi to w lutym powitamy fasolkę :) Trochę strach, trochę radość... :)

Witaj [emoji4] najlepiej pójść do laboratorium i zrobić test z krwi , tzn beta hcg, jeśli okres Ci się spóźnia 7 dni beta napewno to pokaże, czasem testy sikany wychodzą bardzo późno, czytałam kiedyś jak laska napisała, że betę miała 400 a sikaniec był negatywny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :) Jestem tu nie po raz pierwszy, ale wcześniej odwiedzałam forum bardziej jako czytelniczka niż aktywny forumowicz.
Myślę, że mogę być w ciąży... Skąd niepewność? 2 testy - oba negatywne. Ale okres (zawsze jak w zegarku) tym razem spóźnia się już 7 dzień. Stwierdziłam, że poczekam z lekarzem do przyszłego tygodnia, żeby nie siać paniki. Od tygodnia odczuwam lekki ucisk w podbrzuszu - już myślałam, że przyjdzie @, ale nic z tego. Na dodatek mlecznobiały śluz, dość obfity, choć wcześniej przed @ doświadczałam raczej suchości. Poza tym jestem jakaś taka rozbita.

Czy któraś z Was tak miała? Potrzebuję mentalnego wsparcia :)

Jeśli wszystko się potwierdzi to w lutym powitamy fasolkę :) Trochę strach, trochę radość... :)
Trzymam kciuki :) tak jak mówi Iza beta wszystko wyjaśni. Testy lubią oszukiwać

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tydzień temu miałam progesteron 41 dziś 24 - mam sie martwić? Beta przyrosła w 72h o 140%, wcześniej tyle rosła w 48h


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Dziewczyny tydzień temu miałam progesteron 41 dziś 24 - mam sie martwić? Beta przyrosła w 72h o 140%, wcześniej tyle rosła w 48h


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
Idz do gina po wspomaganie. Dupek lub luteina. Progesteron powinien rosnąć a nie spadać ale w ciągu doby zmienia się jego poziom więc na spokojnie idz po lekka pomoc :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry