reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ulubione zajecia i nie tylko...:)

M

monika_pk

Gość
Wiecie co.pomyslałam sobie ze mozemy sie podzielic tym co lubimy robic na co dzien,kiedy maz, dzieci i zwierzaki sa juz pojedzone,w domu posprzatane....nie wszyskie tez pracujemy..albo z wyboru albo uziemione L4....Jesli chodzi o mnie jestem kinomanka....wczoraj zaliczyłam WOJNE Światów.....jesli któras z Was lubi tego typu filmy POLECAM!
 
reklama
ach.....poza tym dzis jest 4 czesc mojej ukochanej sagi.....OBCY-przebudzenie:).....ciekawa jestem czy któras z Was podziela moje zamiłowanie:)buxki!
 
ja uwielbiam filmy ale udaje mi się je oglądać ostatnio "jednym okiem"
i to w ciągu dnia - dbam, żeby mała nie gapiła się na telewizor i wieczorem jak już śpi
- to wtedy zazwyczaj oczka same mi się zamykają...

lepiej mi wychodzi zksążkami - mogęczytac jak mała śpi na spacerze :)

no i udało mi sięwyegzekwować jeden wieczór w tygodniu - całe 1,5 godziny - na to żeby pojechać
na basen na aerobik! Rewelacja! Włączam radio w aucie b.głośno a potem relaks w wodzie i powrót
do rzeczywistości jest łatwiejszy :laugh:
pozdraiwam
 
No to ja przeważnie czytam albo siedzę na necie z siostrą :) W wolnych chwilach będę chodzić na spacery i rower, bo do tej pory każdy wolny weekend przeznaczałam z mężem na wolontariat (przytuliska dla zwierząt). Muszę się pochwalić, że obejrzałam ostatnio Lutra i bardzo polecam :)
 
monika - jak lubisz filmy, to powinnaś być teraz w Cieszynie, bo trwa tu dziesięciodniowe święto kina - festiwal Era Nowe Horyznonty :) Ja też lubię filmy, ale akurat science-fiction to niespecjalnie. W zeszłym roku obejrzałam podczas festiwalu kilka perełek, których normalnie w kinie człowiek nie uraczy. A w tym roku jakoś się nie mogę wybrać (ciągle mi się spać chce więc się boję, zeby w kinie nie zasnąć hihi);
Druga moja pasja to książki wszelakiej maści.
Poza tym zimą bardzo lubię jazdę na nartach :) No i dobra muzyczka zawsze mile widziana.
 
A ja ostatnio wszystkie filmy latwe , lekkie i smieszne wybieram- ostatnio Madagaskar- no po prostu swietny jest. No i ksiazki i to tonami. Wszystkie rodzaje.....
A moze z Cieszyna Pytia jestes?



 
reklama
felqua - końcem września przeprowadzamy się do nowego domku, zapraszam na herbatkę, soczek czy cokolwiek innego :)
 
Do góry