reklama

Nasze ulubione zajecia i nie tylko...:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez monika_pk, 26 Lipiec 2005.

1. monika_pk

monika_pk Gość

Wiecie co.pomyslałam sobie ze mozemy sie podzielic tym co lubimy robic na co dzien,kiedy maz, dzieci i zwierzaki sa juz pojedzone,w domu posprzatane....nie wszyskie tez pracujemy..albo z wyboru albo uziemione L4....Jesli chodzi o mnie jestem kinomanka....wczoraj zaliczyłam WOJNE Światów.....jesli któras z Was lubi tego typu filmy POLECAM!

2. monika_pk

monika_pk Gość

ach.....poza tym dzis jest 4 czesc mojej ukochanej sagi.....OBCY-przebudzenie:).....ciekawa jestem czy któras z Was podziela moje zamiłowanie:)buxki!

3. reklama
  4. Joanna_32

Joanna_32 Zaangażowana w BB

ja uwielbiam filmy ale udaje mi się je oglądać ostatnio "jednym okiem"
    i to w ciągu dnia - dbam, żeby mała nie gapiła się na telewizor i wieczorem jak już śpi
    - to wtedy zazwyczaj oczka same mi się zamykają...

lepiej mi wychodzi zksążkami - mogęczytac jak mała śpi na spacerze :)

no i udało mi sięwyegzekwować jeden wieczór w tygodniu - całe 1,5 godziny - na to żeby pojechać
    na basen na aerobik! Rewelacja! Włączam radio w aucie b.głośno a potem relaks w wodzie i powrót
    do rzeczywistości jest łatwiejszy :laugh:
    pozdraiwam

5. Joanna_32

Joanna_32 Zaangażowana w BB

no tak,
    ja jestem tegoroczną marcową mama ::)
    ale chwilowo na urlopie a potem d o końca roku na zwolnieniu więc łapię się do wątku :laugh:

6. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

No to ja przeważnie czytam albo siedzę na necie z siostrą :) W wolnych chwilach będę chodzić na spacery i rower, bo do tej pory każdy wolny weekend przeznaczałam z mężem na wolontariat (przytuliska dla zwierząt). Muszę się pochwalić, że obejrzałam ostatnio Lutra i bardzo polecam :)

7. pytia

pytia Fanka BB :)

monika - jak lubisz filmy, to powinnaś być teraz w Cieszynie, bo trwa tu dziesięciodniowe święto kina - festiwal Era Nowe Horyznonty :) Ja też lubię filmy, ale akurat science-fiction to niespecjalnie. W zeszłym roku obejrzałam podczas festiwalu kilka perełek, których normalnie w kinie człowiek nie uraczy. A w tym roku jakoś się nie mogę wybrać (ciągle mi się spać chce więc się boję, zeby w kinie nie zasnąć hihi);
    Druga moja pasja to książki wszelakiej maści.
    Poza tym zimą bardzo lubię jazdę na nartach :) No i dobra muzyczka zawsze mile widziana.

8. felqua

felqua Fanka BB :)

A ja ostatnio wszystkie filmy latwe , lekkie i smieszne wybieram- ostatnio Madagaskar- no po prostu swietny jest. No i ksiazki i to tonami. Wszystkie rodzaje.....
    A moze z Cieszyna Pytia jestes?

9. pytia

Tak, felqua, z Cieszyna.

10. reklama
  11. felqua

felqua Fanka BB :)

a ja z Ustronia. A do Cieszyna to przez caly rok na uniwerek jezdze.

12. pytia

felqua - końcem września przeprowadzamy się do nowego domku, zapraszam na herbatkę, soczek czy cokolwiek innego :)

Poleć forum