reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Izula82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2010
Postów
472
Miasto
Gdynia
Myślę, że taki wątek się przyda.

Dziś miałam pierwszą wizytę. To 4t3d ciąży. NIe spodziewałam się, ze uda się już coś zobaczyc na usg, ale udało się i ujrzałam dziś pęcherzyk ciążowy. Piękny! Całe 3,4 mm. :) Ładnie zagnieżdżony w macicy. Następna wizyta 27 listopada. Mam zlecone badania. Dostałam L4, mam łykac kwas foliowy i duphaston.

Oto fota :) SAM_4256.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasze wizyty

Nick:.............................Data:

Pyśka_:)......................21.11.2012
Kasia2508....................21.11.2012
Kamia_22.....................23.11.2012
Izula82........................27.11.2012
Prija0...........................01.12.2012
Styna26.......................07.12.2012
Nurczynka....................14.12.2012
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie :) Zobaczyłam śliczny pęcherzyk ciążowy ale niestety kopka jeszcze nie.
21 listopada kontrola i wtedy już powinien być :)
 
Pyśka gratuluję udanej wizyty.

Ja też po wizycie serduszka nie słuchaliśmy to z położną. Dostałam kartę ciąży pouczenie co wolno czego nie. No i następna wizyta 7 grudnia.
 
No i po pierwszej wizycie ;-) Miałam robioną cytologię, badanie piersi i na razie tyle. Założyli mi kartę ciążową i następna wizyta 20 listopada. Lekarz mówi że to 6 tydzień, mam nadzieje że za 2 tyg. zrobią mi USG !! Zaczyna docierać do mnie coraz bardziej że mam maluszka w sobie :-) Mój zadzwonił i pyta: " To jesteś na 100 % w ciąży?" odpowiadam" no tak 6 tydzień" "juuuuhuu ( WIELKA RADOŚĆ) będzie mała Zosieńka " :))))
 
Zuzanna gratuluje udanej wizyty :-) Kiedy następna??
Mi kartę ciąży założy dopiero jak będzie serduszko i jak zrobię badania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry