reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Nineczka trzymam kciuki :-)

Usg to jest kosmos :-) tego się nie da opisać :-) się można gapić w tą "kropke " na poczatku godzinami:-) usłyszeć bijace seruszko ach....magia :-)
 
reklama
Miałam dziś drugą wizytę. Nieziemsko się cieszę ! To 6 tydzień. Słyszałam serduszko. Wzruszenie murowane. Mój zarodek ma już 8mm :happy2::-D . Jestem bardzo dumna.
 
To i ja się pochwalę :-)
wczoraj lekarz potwierdził mi ciążę - następna wizyta 22.11 i mam nadzieję, że usłyszę serduszko - juz się nie mogę doczekać!
Tydzień wcześniej inny lekarz powiedział mi, że w ciąży na pewno nie jestem i że na pewno do dwóch dni dostane okres :-D i że testy kłamią ;-)... już do niego nigdy nie pójdę ;-)
 
No i ja byłam dzisiaj. Dziwna wizyta. To znaczy ginekolog (nowy) całkiem całkiem, pełen profesjonalizm i miły jest i pasuje wszystko. Ciążę potwierdził, podobno 6 tydzień i 2 dzień (skąd wie?), USG mi zrobił i pokazał, nawet mi coś tam pokazywał, że to serce pika, ale kurcze ja tam specjalnie nic nie widzę i jakoś się specjalnie nie czuje. Termin mam podobno na 01.07 - tak więc Pyśka prosze o uiszczenie w tabeleczce. Kolejna wizytacja 14.12, na święta.
na razie gin przeczyścił mi dokładnie grafik - bo już nagle w nim nie mam: nurkowania (zrozumiałe, jasne wiedziałąm że tak bedzie), wspinaczki (dlaczego?przecież ostrożna jestem?!), nart (BUUUuuuuu..... ale rozumiem argument, że jak ja sie nie wywalam to ktoś może sie wywalić na mnie), roweru (...). Za to mnie pocieszył, że moge chodzić na basen i spacery. Ale z kawy nie zrezygnuje!!! (Mam nadzieję, ze nie będe musiała).
 
nurczynka no to gratuluje pomyślnych wieści z wizyty:-) lekarz pewnie pytał Cie o datę ostatniej @ i na tej podstawie wylicza przybliżony tydzień ciązy:-) ja np ostatnią @ miałam 6.10 wiec teraz mam 5 tydz :-)
 
Również gratuluję udanych wizyt! :-)
...nie mam zdjęcia, bo mało co było widać... mam nadzieję, że następne usg będzie już z serduszkiem i ogólnie ślicznym zdjęciem ;-)
 
reklama
Ja już po. Na szczęście wszystko w porządku, dzidziuś 7,1mm, serduszko bije. Wiek wg USG 6tydz 4 dzień, więc 1 dzień różnicy. Strach troszkę minął. Wklejam zdjęcia, ale są nie wyraźne. Troszkę lepiej się czuję. Pierwszy etap za nami. Następna wizyta 1.12.2012r.
 

Załączniki

  • 088 (2).jpg
    088 (2).jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 134
  • 089.jpg
    089.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 134
Do góry