reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Zuzanna gratulacje udanej wizyty a z imieniem uważaj bo u nas pół ciąży myśleliśmy że Filipek będzie a na USG lekarz mówi że jednak Nadia:-D No i mam chłopczyce istną:tak:
 
reklama
Cieszę się dziewczyny, że u was OK.
Ja nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :-( Mimo pozytywnego testu, wszelkich objawów, w tym braku miesiączki już ponad tydzień po terminie (to zdarzyło się tylko raz- jak byłam w pierwszej ciąży) lekarz nie znalazł dziś na usg pęcherzyka... Jest jakaś mikro-plamka, ale jak na przewidywany wiek ciąży za mała... Jutro mam powtórzyć betę, potem w poniedziałek i kolejne usg znów w poniedziałek. Nie wiem co o tym myśleć. Na razie nie myślę, tylko siedzę i płaczę... Jutro rano idę do innego lekarza na konsultacje. Nigdy jeszcze chyba tak się nie bałam...
 
Nineczka spokojnie!! ja byłam u lekarza w 5t3d i też był problem z pęcherzykiem, ciężko było go znaleźć a jak już się ukazał to maleńki! ale jestem pozytywnej myśli, lekarka też i za 2 tygodnie już ma być serduszko :) U Ciebie będzie tak samo! Może później zaszłaś
 
Pyśka - dziękuję za słowa otuchy... Powoli się opanowuję i wraca nadzieja.
Hania - śliczne imię - moja córcia dumnie nosi je od 6 lat, świetny wybór ;-)
 
I koniec z łzami bo one nie pomogą, trzeba wierzyć że będzie okej :) maluszek tylko potrzebuje więcej czasu :)

No to będziemy miały córeczki imienniczki jeśli oczywiście u mnie będzie córcia :-)
 
Głowa do góry. Na pewno będzie dobrze. :-) . Ja się również wystraszyłam. Zrobiłam dwa testy ciążowe, umówiłam się na wizytę i czekałam. Patrzyłam na kalendarze internetowe, sama też obliczałam i wyszło, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Poszłam do ginekologa, bardzo się bałam wizyty (była ona moją pierwszą). Lekarz miał niebywałe podejście, powiedział " Faktycznie jest pani w ciąży" . Z USG wynika, że jest to 4t3d. Przestraszyłam się, że jest może coś nie tak. Ale dziś jestem dobrej myśli. Nie założył mi nawet karty. Jutro idę na drugą wizytę. Dał mi pierwsze zdjęcie przy pierwszej wizycie i pęcherzyk miał 5,6 mm. To dobrze?;-)
 
reklama
Do góry