reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Kamila_22 gratulacje, jak serduszko ma 5mm to nie taka mala kropeczka!:-)

A co do mojego terminu..... natura jest nie do pojecia, z wczorajszych zdjec wynika, ze mialam miec miesiaczke miedzy 2 cyklami, a nie mialam, mysle ze dzidzius poczal sie w tym pierwszym, tylko bardzo pozno, tam gdzie mial byc 2 cykl, ale to tylko domniemania....
 
5mm to chyba ma cały dzidziolek a nie samo serduszko :-)

Annagro kiedyś gdzieś słyszałam o bezkrwawej miesiączce czy jakoś tak się to nazywało. Baaaardzo rzadkie ale czasem się zdarza
 
Hej dziewczyny ;)

jestem tu nowa ale po przeczytaniu waszych postów postanowiłam napisać ;)

Jestem w ciązy w 8 tyg i 4 dniach ;)

moja dzidzia ma prawie 2 cm ;) nio i serduszko juz biło ;)

Termin mam na wg om 22 czerwca ale wg usg 2 lipiec :)

trzymam za wasze maleństwa kciuki;)
 
Stokrotka witam cieplutko ciebie i malenstwo!
Ja tez sie lipca trzymam , choc termin mam na 29.06, moje dzieci lubia zawsze rodzic sie spoznione :-) Od urodzenia na bakier :-)
Pyska: nigdy o tym nie slyszlam, zapytam lekarza przy nastepnej wizycie

A nastepne usg dopiero 17.12...... juz sie nie moge doczekac :-)
 
Moje dziecko już w brzuszku było na bakier bo zamiast wychodzić główką to miało już wtedy wszystko w du***:-) i urodził się miesiąc za szybko :D teraz tez wszystko robi inaczej niż powinien :-)
 
reklama
Pyśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamorduję Cię:-D tak mnie wkręciłaś z tym drugim pęcherzykiem, że jak dzisiaj polecialam po zwolnienie to zapytałam o to i okazalo się, że to owszem pęcherz ale moczowy:cool2:normalnie myślałam, że się pochlastam, jakby się okazało, że to dwojka :shocked2: ale przecież razem z mężęm patrzyliśmi ( no i lekarka) i byl jeden płód i nawet tego pęcherza nie było ( dopiero pojawił się na tym zdjątku ) łłłłłoooooooooo matko .... mam nadzieję, że na następnej wizycie dalej będzie jeden :eek:
 
Do góry