reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

hej:-)
właśnie wróciłam z usg:-) widziałam dzidziusia-jest piękny:-) ma 6,36 cm. Zdjęcia wrzucą później jak zorganizuję kabelek:-)
nie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka a jak byłam w ciąży z Jasiem to właśnie na takim usg mi powiedział, że chłopak:-) narobiłam sobie nadziei, że dziewczynka:-)
 
reklama
to chyba odwrotnie że do 6 tygodnia narządy są identyczne i wyglądają jak u dziewczynki, potem jak ma być chłopiec bo tatuś przekazał chromosom Y to testosteron się uaktywnia i się kształtuje siusiak. A ok 12 tygodnia na dobrym usg widać co będzie.
 
Nie, dziewczynkę widać dopiero około 16tc (tak najwcześniej) bo w wcześniejszych tygodniach mają tak łechtaczki umiejscowione że wyglądają jak siusiaki
 
Pinio no bo Jaś to miał być chłop ;D ale często jest tak, że we wczesnej ciąży lekarze mówią że chłopak a potem się okazuje że jest dziewczynka :) gdyby miał być dziewczynką to wtedy też wyglądał by na chłopaka ;D
 
reklama
Pyśka i właśnie chyba dlatego tym razem mi doktorek nie powiedział:confused2: wtedy od razu powiedział, że widzi chłopaka a teraz powiedział, że może i dziewucha ale nic nie mówi bo nie jest pewien i że podejrzy na następnej wizycie:-D a następna wizyta 4 stycznia:-D
 
Do góry