reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Niunia, daj zaszyjemy Cię! to nie czas na Ciebie!!
Co do skierowania na cc to mogę oddać :-D nie no, zjadłam loda i pogodziłam się z tym że znowu mnie potną

Kota ale mała ta Twoja Hania ;D Ile Q ważył na tym etapie i potem jak się urodził?

W ogóle to patrzyłam dzisiaj do mojej książeczki zdrowia i jak się urodziłam to ważyłam równe 4 kg i miałam 60cm :szok::szok::szok:
 
reklama
Pyśka, no wiesz, ja też nie jestem duża haha ;) wg USG do terminu porodu powinna dobić do 3,5kg, jak dla mnie wystarczy jakieś 3,3kg.
sprawdziłam, Q niecały miesiąc przed porodem ważył 2670g, urodził się z wagę 3280g więc jak dla mnie oboje są wagowo idealni do porodu SN :)) i tak się na porodówce bali, czy dam radę urodzić SN, bo jestem tak drobnej budowy, ale dałam radę i Hanię też zamierzam sama urodzić.

Edyta, zerknij do skrzynki odbiorczej.
 
i ja po wizycie....

szyjka skracająca się ale zamknięta, Mała głową w dół ostro napiera, wód dużo, łożysko w II stopniu.... dostałam skierowanie na cc i w ciągu dwóch dni MUSZĘ ustalić termin, bo moją ginkę niepokoi mój stan- czytaj mocne skurcze przepowiadające, zawroty głowy, zaburzenie ostrości widzenia, brak apetytu i wymioty

Mała waży ok 3.3 kg
 
Coraz więcej widzę tu mam z konkretnym terminem cc. Jak tak dalej pójdzie to ja ze swoim terminem na pierwszy tydzień lipca jedna z ostatnich będę ;-):-D
Ja jestem umysł ścisły, lubię mieć wszystko zaplanowane, także zazdroszczę wam bardzo, że znacie dzień i godzinę...
 
reklama
Do góry