reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

Pola, masz fajnie, bo parkę już w domu masz. Ja mam dwie dziewczynki i znajac moje szczęście trzecia będzie :) Widzę, że też masz Oliwkę. Tylko, że moja w maju skończy 6 lat. Łobuz z niej? Pytam, bo moja to bardzo łobuzuje i co słyszę od ludzi, którzy mają córkę Oliwkę to też mówią, że nie grzeczne :p
Ja mam siostrzenicę Oliwkę w czerwcu skończy 4 latka i jest bardzo grzeczniutka...a przynajmniej była jak się z nią ostatni raz widziałam ;-) ;):-p
 
reklama
Usg że szpitala, ok 2,5 cm 9t
Nie wiem czy dostanę oryginał więc zrobiłam zdjęcie dzięki uprzejmości studentów
;)
 

Załączniki

  • 1455615961196.jpg
    1455615961196.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 246
reklama
Do góry