reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

reklama
Marzen.08 ale fajnie się ułożył. Czy robiłaś to usg przez brzuch? Ja takie pierwsze przez brzuch będę miała za 2 tyg i to będzie genetyczne usg. Jak narazie miałam same dopochwowe.
Te które tu jest robiłam dopochwowo ale miałam już 1 usg przez brzuch ale strasznie nie wyraźne ;) No ja mam prenatalne za tydzień w piątek ;)
 
Pola, masz fajnie, bo parkę już w domu masz. Ja mam dwie dziewczynki i znajac moje szczęście trzecia będzie :) Widzę, że też masz Oliwkę. Tylko, że moja w maju skończy 6 lat. Łobuz z niej? Pytam, bo moja to bardzo łobuzuje i co słyszę od ludzi, którzy mają córkę Oliwkę to też mówią, że nie grzeczne :p
 
reklama
ce6e10e6d5d9ac0253a93b582d60310e.jpg
a to moje zdjecie z poniedzialku:)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry