reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

co do metek - u mnie i Ninki raczej żadna się nie uchowa... ja od razu jestem czerwona (jakaś nadwrażliwość czy co), drapię się - masakra; a młoda się w mamuśkę widać wdała... za to Leo gruboskórny;-)
 
reklama
Sure - na Allegro, na kolanach i palcach napewno. Są też nakładki do raczkowania z ABS ale te najtańsze wyglądają bardzo tandetnie - widziałam w normalnym sklepie. Widziałam też b. wypasione rajstopy do raczkowania jakieś zagarmaniczne za ponad 30 zł. Jak tak dalej pójdzie to u nas się na nakładkach skończy bo nic w sizie Młodej nie będzie. :no:
 
MRSMOON - ja kupiłam na tej aukcji co mgordon podaje 3 pary rajstopek i te nakładki na kolanka... rajstopki fajne, ale czy z nimi czy bez Antkowi tak samo idzie raczkowanie... więc nie ma jakiejś rewelacji z tymi absami :sorry2:Ale rajstopki ogólnie fajne, ciepłe i kolorowe :) Natomiast nakładki na kolanka się nie sprawdzają, bo są ciasne i mam wrażenie, że Antkowi krew nie dopływa i że mu po pół godziny raczkowania stópki uschną i odpadną...:-D
 
jak dla mnie głupotka forever ;) ja ogolnie jestem przeciwniczka nadmiernej ilosci gadzetow siedze w tym dzieciowym biznesiej uz 3 rok...i tyle glupot powstalo w ostatnim roku ze szok...marketing marketing...
 
reklama
Do góry