reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
traschka własnie w planach miałąm napisac list do swietego mikołaja-chrzestnego zeby taki garaz-paking pietrowy kupił ale takiego to napewno nie kupi....
 
dziewczyny piszę tutaj, bo to pytanie bardziej zakupowo-poradowe. Pisałam już na głównym, że zastanawiam się nad koszem mojżesza do spania dla Marysi. Co o tym myślicie? Miałyście kiedyś do czynienia z czyms takim? Jak się sprawdza na żywo? Moje najwieksze wątpliwości budzi (tak jak zauwazyła Ironia) materacyk i zastanawiam się czy nie dałoby się uszyć dobrego w tym rozmiarze?
Maluszek na razie będzie mieszkał w nocy w salonie, ale w ciągu dnia chyba bedzie spał w pokoju Marysi, bo przecież my musimy w tym czasie normalnie funkcjonować a Marysia cicho nie usiedzi. Stąd mój pomysł z tym koszem, łatwo go przenieść do innego pokoju na czas drzemki.
Łóżeczko turystyczne mamy u teściów ale bez mozliwości zmiany wysokości materacyka więc raczej odpada, moje plecy nie dadzą rady.
A może macie jakieś inne pomysłe? Przepraszam, że tak was męczę, ale ja juz sama się w tym gubię. To tak zwane ciążowe odmóżdżenie:zawstydzona/y:;-)
 
trasia ja myślę że to dobry pomysł,zwłaszcza że w Waszej sytuacji nie ma innego.Z tym że musisz się liczyć z tym że maluszek nie będzie dłużej spał w nim niż do 4-5 miesiąca.Już nawet nie chodzi o długośc tylko o fakt przekręcania się dziecka na boczki.Ten kosz wygląda na to że ma dośc miękke wiklinowe boki.Później ,tak jak pisałaś,Marysi kupicie inne łózeczko a maluszek przeniesie się do Marysi,jak rozumiem.Chyba że będzie jeszcze za wcześnie żeby spali razem w pokoju to np.na noc możecie przewozić łóżeczko do swojego pokoju(jeśli macie na kułeczkach)
 
Czy któreś z waszych dzieci ma coś takiego???
Fisher-Price Infant Pop-Dino Musikk | Flust
podoba mi się.

A drewniane zabawki to jestem jak najbardziej za.Aleksander miał swojego czasu dużo z BRIO.To takie tory.Nie trzeba kupować dużych kopletów,tylko małe części z ktorych z czasem kopletuje się bardzo fajne zestawy.Zabawki bardzo wytrzymałe,na lata.
A to taka podstawowa wersja.
Kj
 
reklama
kati nawet jak starczy na 4 miesiące to już spoko. Te kosze też mają różne wielkości. A mi własnie chodzi o to żeby to było małe, bo na wiekszą kołyskę nie mam miejsca. No i kosz łatwiejszy do przeniesienia.
 
Do góry