reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Nauka czytania metodą Glenna Domana?

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
reklama

majandra

Mamusia Maciusia 17/08/07
Miasto
z brzucha mojej mamy ;)
Rozwiązania
0

anineczka

królowa mrówek :P
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Rozwiązania
0
majandra dziękuje.:-)
Właśnie zrobiłam błąd bo najpierw założyłam wątek a później znalazłam ten wątek.
Metoda wydaje mi się godna uwagi i też zabiore się za nią .Cóż troche późno ale może nie jest tak źle :tak::-D
Dziś kupie jakieś sensowne kartki i będziemy tworzyć.

Jeśli pozwolisz podczytam Wasz wątek :sorry2:

Coyote

Mama Gracjana i Mateusza!
Miasto
Wałcz, Poland
Rozwiązania
0
poczytałam juz o tym i juz wszytsko wiem i juz jestem też mądra , hehe :-):-)

Rozwiązania
0
witam wszystkich,
zastanawiam sie tylko ktore dziecko to scierpi bo moj Remigiuszek wytrwal jedynie minute... nie ma mowy zeby siedzial i patrzyl jak mu pokazuje slowa na tekturce:-(.

ewerysta

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
ja tez stosuje, od 1 m-ca zycia. przez okolo 3, 4 miesiace, potem bya przerwa. W koncu kupilismy zestaw i teraz Mala ma malo cierpliwosci...Ale malutkimi kroczkami, powolutku sobie czytamy. BEzstresowo:)

mamaszczesliwa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
jaka jest różnica między nauką czytania sylabami a metodą Domana, ktoś próbował tozestawić?my jesteśmy przy Domanie,ale chyba niektóre dzieci mają predyspozycje do literowania iuczenia się najpierw liter, potem sylab...

Flaviolandia

reklama

mamaszczesliwa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
chyba cenne jest tez pokazywanie palcem czytanych wyrazow w ksiazeczkach (bazuje sie na tym tworca My Baby Can Read), problem, ze polskie ksiazeczki maja bardzo czesto male wyrazy, ale trzeba probowac

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Przedszkolaki 6
eMa87 Potrzebuję porady 4
M Przedszkolaki 53
M Przedszkolaki 7

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry