reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

negatyw 5 dni przed @

Myślisz żeby spróbować owulacyjny też ? Z rana czy wieczorem robiłaś ? Mam ich 50 więc mogę spróbować 😁 gratulacje i mnóstwo zdrówka !! ❤️
Dziękuję ❤️ Ja robiłam rano obydwa 😉 ale zaznaczam że ja mialam te elektroniczne owulacyjne, bo takie zwykłe paskowe to bym nie umiała ocenić 😁
 
reklama
Myślisz żeby spróbować owulacyjny też ? Z rana czy wieczorem robiłaś ? Mam ich 50 więc mogę spróbować 😁 gratulacje i mnóstwo zdrówka !!

Przed chwilą nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test ,ale 25 i coś widzę ,ale wydaje mi się ,że to sobie wmawiam więc spróbuję też jutro rano 🤷
Pokaż, ocenimy 😁
 
Tylko że nie ma to najmniejszego sensu 😁
A jak dzisiejszy poranny test ciążowy?
mam ich duzo, wiec moge zrobic :D
kurcze,zrobilam i widzialam cien,przy mniejszym wysilku niz wczoraj wieczorem ... ale na zdjeciu nic nie bylo , wiec obstawam,ze kolejny raz psychika płata mi figla :( ale do poniedzialku daleko, mam troche testow wiec zrobie tez jutro rano :)
 
Ja też bym robiła testy, ale ja to tak bardziej z przymrużeniem oka.
Jak bardzo Ci zależy, to oznacz sobie betę - aczkolwiek ja nie jestem jej zwolennikiem. Jak ma być ciąża, to i testy sikane wyjdą :)
 
reklama
Ja też bym robiła testy, ale ja to tak bardziej z przymrużeniem oka.
Jak bardzo Ci zależy, to oznacz sobie betę - aczkolwiek ja nie jestem jej zwolennikiem. Jak ma być ciąża, to i testy sikane wyjdą :)
wiesz co, ja jestem sama w szoku,ze to jest moj pierwszy cykl w ktorym sie nie stresuje i nie zalamuje ... za kazdym razem byl placz,lament a w tym ? spoko,jak nie teraz to moze za miesiac ... i mam nadzieje,ze takie podejscie cos mi da bo ile mozna siemdenerwowac i plakac, to mi nie pomoze :)
 
Do góry