)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Negatywne testy a ciąża ???

KociaSylwia

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?

reklama

KociaSylwia

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Prowadzę kalendarzyk w telefonie- opieram się na tym. Ostatnie pół roku cykle regularne

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja robiłam 4 dni po spodziewanej miesiączce i tez negatywny a 8/9 dni po juz 2 grube krechy wiec nic straconego :)

reklama

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Jesli max tydzien po okresie nie ma sladu kreski to ja bym juz nie myslala o ciazy

KociaSylwia

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Czy test z krwi będzie bardziej wiarygodny? Bardziej bym się ucieszyła jakby była ciąża ;)

Aguu

Rozwiązania
5
Hej dziewczyny. Kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne i dzień owulacji. Pierwszy test robiłam ok. tygodnia po stosunku, drugi dwa dni po planowanym dniu okresu- oba negatywne. Okresu nie mam, objawów przed miesiączkowych też nie miałam tym razem. Odczuwam ból w podbrzuszu i mam sporo śluzu. Czy testy mogą być nie wiarygodne i ciąża jest możliwa?
Na jakiej podstawie twierdzisz ze to byly dni plodne i dzien owulacji? Ile dni trwa u Ciebie faza lutealna - poowulacyjna?

Aguu

Rozwiązania
5
Prowadzę kalendarzyk w telefonie- opieram się na tym. Ostatnie pół roku cykle regularne
A jakies dodatkowe objawy? Chociaż śluz? Masz na mysli liczenie dni czy npr i temp? To że zawsze było tak samo nie znaczy że teraz też będzie. I co z tą lutealna?

KociaSylwia

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
13 dni. Większa ilość śluzu utrzymuje się od około tygodnia, razem z bólem podbrzusza i niekiedy lekkim kłucia jajników. Czy jest sens wykonywać bete z krwi czy jeszcze poczekać i nie robić sobie niepotrzebnie nadziei?

Aguu

Rozwiązania
5
Piszesz że "Większa ilość śluzu utrzymuje się od około tygodnia, razem z bólem podbrzusza i niekiedy lekkim kłucia jajników."
W okolicach owu czy teraz?

Jesli faktycznie owu byla 13dni przed @ plus 3dni po terminie to raczej beta wyjdzie. Ale owu mogła się przesunąć. Mogło jej nawet jeszcze wcale nie być.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry