reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test, a beta

Madzinkastaramy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
27
Cześć dziewczyny,
Jestem 3 dni po spodziewanym dniu miesiączki. Dwa testy robione rano wyszły negatywne, ale robiłam dziś tez betę i wynik 147. Czy któraś z was tak miała? Jestem trochę w szoku i nie wiem co o tym myśleć bo testy były dość czule (20mlu)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem 3 dni po spodziewanym dniu miesiączki. Dwa testy robione rano wyszły negatywne, ale robiłam dziś tez betę i wynik 147. Czy któraś z was tak miała? Jestem trochę w szoku i nie wiem co o tym myśleć bo testy były dość czule (20mlu)
Ważniejsza jest jak by beta :) to że testy nie wyszły o niczym złym nie świadczy.. Pamiętaj że we krwi masz inne stężenie HCG a w moczu inne. Mniejsze.. Także gratuluję 🥰mi w 1ciazy nien wychodziły testy do 9tygodnka..
 
U mnie było identycznie, test negatywny a beta wyszła dobrze, później blade kreski na teście po 4 dniach 😄 także gratulacje
 
Nie ma co się testami przejmować, bete świadczy o ciąży, powtoz po 48h , I za jakieś 2 tyg można do gona sie udać
 
reklama
Mam wysoką betę, a testy wychodzą mi słabo. Nie sądzę bym miała rozwodniony mocz bo celowo nie sikam w nocy. Przyrost mam dobry więc nie wiem czemu tak. Jakaś chyba słaba wrażliwość na testy
 
reklama
Do góry