reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica? Rzucawka? Co to..

Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
12
Witam. Jestem w 24 tygodniu ciąży i juz kolejny raz mam przypadek kiedy robi mi sie najpierw tak dziwnie duszno, zaczyna mnie mdlić, następnie kreci mi sie w głowie, oblewa mnie zimny pot, kolatanie serca i musze sie natychmiast położyć ponieważ drżą mi ręce i czuję sie niesamowicie osłabiona jakbym miala zaraz zemdleć. Ciśnienie mam w normie, a nawet trochę niższe. Czy któraś z mam lub przyszłych mam tak miala?..
Pozdrawiam
 
reklama
Witam. Jestem w 24 tygodniu ciąży i juz kolejny raz mam przypadek kiedy robi mi sie najpierw tak dziwnie duszno, zaczyna mnie mdlić, następnie kreci mi sie w głowie, oblewa mnie zimny pot, kolatanie serca i musze sie natychmiast położyć ponieważ drżą mi ręce i czuję sie niesamowicie osłabiona jakbym miala zaraz zemdleć. Ciśnienie mam w normie, a nawet trochę niższe. Czy któraś z mam lub przyszłych mam tak miala?..
Pozdrawiam
A z cukrem u Ciebie w porządku? Miałaś już robioną krzywą cukrową?
 
Też myślę, że to może cukier. Ja miałam w normie ale pomimo tego zdążyło mi się kilka razy że zasłablam. Później jak czułam, że zbliża się osłabienie w domu to piłam szybko szklankę soku pomarańczowego.jak wychodziłam z domu to zawsze miałam ze sobą cukierki w torebce.
 
Bede miała w przyszłym tygodniu krzywą cukrową. Natomiast jeśli chodzi o cukier to zawsze w normie, ostatnim razem rowniez jak robiłam bedac w ciąży wiec nie wiem.. czytałam ze to od nerwicy ale niczym sie nie stresowałam.. zrobilo mi sie tak 2 razy przez zapach zupy koperkowej a drugi raz przy strasznej zgadze ale leżałam spokojnie.
 
reklama
Powiem Ci szczerze, ze ja tez tak nieraz mam. Np wczoraj w nocy gdy bylam glodna to mialam identycznie oprocz drzenia rak, jak zjadlam to minelo. Mysle,bze jak pojdziesz zrobic cukier to sie wszystko wyjasni.
 
reklama
Dla mnie to mogą być objawy odwodnienia. Szczególnie zimne poty, drżenie rąk, kołatanie serca.
Przypomina to też napady lękowe (np. na tle neurologicznym)
Nie wiem ile wody dziennie wypijasz? Czy w ciąży pijesz kawę?
 
Do góry