reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nerwy w ciazy.

Natalka92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
Czy ktoras z Was pila melise w ciazy ? Mam okropne problemy z nerwami. Hormony daja mi ostro popalic. Nie poznaje siebie doslownie. Moglybyscie mi cos doradzic ?

Z gory dziekuje.

reklama

Oliwka88

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
można pić, o ile nie jesteś tuż przed samym porodem :)
ja pije, bo też mam problemy z hormonami, strasznie płączliwa i mało zdecydowana jestem teraz. Ale meliska w ciąży jak najbardziej :)

Natalka92

Rozwiązania
0
Do rozwiazania jeszcze 4 miesiace. Ja z kolei okropnie nerwowa i wybuchowa jestem. Nie panuje nad soba. Mam juz dosc takiego zachowania u siebie.

Natalka92

Rozwiązania
0
Sek w tym ze ja nie mam nerwicy - przynajmniej stwierdzone . Tylko teraz przez ciaze nie panuje nad soba. Zazwyczaj zdazalo mi sie tak jedynie przy silnym zespole napiecia przedmiesiaczkowego. W pierwszej ciazy tez sie tak nie zachowywalam a teraz... Szok.

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Z czasem to przejdzie ja w drugiej ciąży, byłam bombą hormonalną. Nie było dnia, żebym nie chodzila wkurzona

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
I jak sobie z tym radzilas ?
Właśnie rzecz w tym, że sobie nie radzilam. Pilami meliske, ale wiesz co? Hormony hormonami, ale starałam sobie zrobić ład i porządek w głowie. Takie zachowanie było strasznie męczące dla mnie, a zwłaszcza dla mojej rodziny. Widziałam, że przez to co się dzieje, moja rodzina strasznie cierpiała.

reklama

Natalka92

Rozwiązania
0
Wlasnie u mnie jest to samo. Licze do 10 pilam melise od czasu do czasu ale nie chcialam za czesto bo sie balam. Wybucham i krzycze za pierdoly na moje dwuletnie coreczki albo na moje dwa rownie niesforne psy. A potem mam wyrzuty sumienia :( przytlacza mnie to.

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wlasnie u mnie jest to samo. Licze do 10 pilam melise od czasu do czasu ale nie chcialam za czesto bo sie balam. Wybucham i krzycze za pierdoly na moje dwuletnie coreczki albo na moje dwa rownie niesforne psy. A potem mam wyrzuty sumienia :( przytlacza mnie to.
Miałam to samo.
Któregoś dnia zrobiłam prawie 7 km spacerku, żeby ochłonac i przemyśleć swoje zachowanie i jakoś od tamtej pory się uspokoiłam.
Powiem Ci tak, musisz sobie pewne rzeczy poukładać w głowie.
Masz prawo być zdenerwowana, jesteś zmęczona swoim stanem zapewne to jest zrozumiałe, ale przypomnij sobie reakcje swoich dzieci, partnera, psiakow i pomyśl czy warto wybuchac.
Porozmawiaj na wizycie z lekarzem prowadzącym, może coś zaradzi.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry