reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie bolą mnie piersi

WczesnaJola

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
31
Jestem w 9 tygodniu ciąży , od 7 bije serduszko .Od paru dni zauważam że moje piersi bolą mnie zdecydowanie mniej , są też mniej twarde .Odczuwam zmęczenie , mdłości ciągnie na wymioty ale nie wymituje .Czy te piersi mogą oznaczać coś zlego?
 
reklama
Jestem w 9 tygodniu ciąży , od 7 bije serduszko .Od paru dni zauważam że moje piersi bolą mnie zdecydowanie mniej , są też mniej twarde .Odczuwam zmęczenie , mdłości ciągnie na wymioty ale nie wymituje .Czy te piersi mogą oznaczać coś zlego?
Nie musi i pewnie wszystko ok :) też mnie nie bolały cały czas:) mdłości i inne objawy też znikały i pojawiały się znowu. A dla porownania w ciazy gdzie mialam poronienie zatrzymane, objawy jak ból piersi utrzymywały mi się do ok 2tyg od poronienia. Także nie stresuj się na zapas :)
 
Mnie też nie bolały całą ciążę. Dopiero pod koniec.
Ciesz się, ja wymiotowałam do 5miesiacs prawie codziennie. Nie raz kilka razy dziennie 🙄
Ciesz się ciąża i dzieciątkiem, które masz pod swoim ♥️.

Powodzenia 😘
 
Jestem w 9 tygodniu ciąży , od 7 bije serduszko .Od paru dni zauważam że moje piersi bolą mnie zdecydowanie mniej , są też mniej twarde .Odczuwam zmęczenie , mdłości ciągnie na wymioty ale nie wymituje .Czy te piersi mogą oznaczać coś zlego?
Jestem już w 21tc od jakiegos 9/10tc tez nie bolą mnie piersi, wszystko jest w porządku :) to chyba zalezy od organizmu kobiety.
 
Do góry