reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nie chce syropku

olllga.d

Początkująca w BB
Miasto
Barlinek
Rozwiązania
0
Witam!Moja niunia ma kaszel trwający już 6 dni,nie jest częsty, ale nasila się wieczorem i w trakcie snu.Nie mam jak podać jej syropku,bo wypluwa albo całkiem nie daje sobie włożyć do buzi.Syrop próbowałam,nie jest niedobry,ma słodki smak, zmieniłam na inny na wszelki wypadek ale ona i tak nie chce!Jak tylko chcę jej dać to macha rączkami i odwraca buzię...POMOCY

reklama

tulipanek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moze sprobuj strzykawka ,u mnie sie sprawdzilo,pozdrawiam;-)

cudelf

Miasto
szczecin
Rozwiązania
0
witaj, ja też podawałam córce strzykawką a jak trzeba to siłą trzymałam główkę, w końcu to dla jej dobra

Mangie

Miasto
Anglia
Rozwiązania
0
Ja mialam ten sam problem, niestety strzykawka sie nie sprawdzila (niunia zwymiotowala). Wymieszalam wiec syrop z bobofrutem i podalam przez butelke. Wypila wszysciutko.

Magda_J

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Powiem to samo strzykawka, poza tym staram się do niej mówić coś śmiesznego albo daje jej coś czym wiem ze sie zainteresuje, czasami trzeba przytrzymać rączki niestety ale przeciez zależy nam na zdrowiu dziecka.

reklama

mamoośka

Rozwiązania
0
Ja swojej córce zawsze podaje syrop strzykawką,ale nie od razu całą jej zawartość po troszke i to skutkuje

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry