reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie najada się?

MelciaAmlecia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2017
Postów
18
Dzień dobry :) tydzień temu na świat przyszła moja druga córka poprzez cc, wieczorem mamy mały problem. Mała ssie pierś aż je opóźni i dalej jest płacz. Czy to oznacza że się nie najada? Mógłby być na piersi pół wieczora, zasypia dopiero po mm które jej podaję po tym jak opróżni mi piersi, płacz przed butla jest niesamowity, głośno krzyczy i cały czas szuka piersi, dopiero po butelce zasypia. W dzie też jadą dużo częściej, w nocy nie ma problemu i śpi ładnie, budzi się co 2/3h,zje i idzie dalej spać. Chciałabym zrezygnować z butli całkowicie l.
 
reklama
Dzień dobry :) tydzień temu na świat przyszła moja druga córka poprzez cc, wieczorem mamy mały problem. Mała ssie pierś aż je opóźni i dalej jest płacz. Czy to oznacza że się nie najada? Mógłby być na piersi pół wieczora, zasypia dopiero po mm które jej podaję po tym jak opróżni mi piersi, płacz przed butla jest niesamowity, głośno krzyczy i cały czas szuka piersi, dopiero po butelce zasypia. W dzie też jadą dużo częściej, w nocy nie ma problemu i śpi ładnie, budzi się co 2/3h,zje i idzie dalej spać. Chciałabym zrezygnować z butli całkowicie l.
Moj synek tez duzo jadl potrafilam go karmic okolo 2 godzin zmieniajac piersi, potrafil zjesc dwie i dostawal "trzecią" tzn. Poraz kolejny pierwszą, ktora dostał. Ja bylam cierpliwa i nie dawalam mm. Dziś synek ma 6 mcy i daje jest na piersi na żądanie oprocz tego rozszerzamy mu dietę. Mogę Ci tylko napisać, że po prostu niektore dzieci tak chyba mają, karmienie niby co 2 godziny a u mnie wychodziło co godzinę po min godzinie karmienia, czy cały czas piersi na wierzchu;) wytrwałości:)
 
Do góry